Wpis z mikrobloga

Jak pracodawcy popatrzą na takie coś w CV

12 msc - Java Dev (po roku kazali robić c#)
12 msc - Java Dev (zespół rozwiązany przez koronę)
5 msc - Java Dev (zwolniłem się bo miałem mobbing)
12 msc - Java Dev (koniec projektu)

Czy mam szanse coś znaleźć przez tak r-------e CV? Chodzi mi o te skoki pomiędzy firmami... Wpędza mnie to w depresję

#pracbaza #korposwiat #hr #psychologia #pracait #przegryw
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaca_66: Za bardzo się tym przejmujesz Jaca. Jedynie to 5 miesięcy nie wygląda jakoś super, a tak to zmiana po roku z powodu lepszych perspektyw, rozwiązanie przez koronę i koniec projektu po roku wyglądają jak najbardziej legitnie i nikt nie powinien Cię skreślać od razu z powodu takich skoków, a na rozmowie wszystko wyjaśnisz, tylko z tym mobbingiem będziesz musiał ładnie w słowa ubrać

Ja co prawda nie programowanie a bliżej analizy danych, ale mam bardzo podobnie i wcale nie uważam, że takie częste zmiany rozwalają CV

12 miesięcy > 18 miesięcy > 8 miesięcy (tu szef był ciężki i dostałem lepszą ofertę) > 14 miesięcy ale część przez kontraktorownię a cześć bezpośrednio > i teraz może się skończyć na 9
  • Odpowiedz
@sartek: nie, ja nie troll, Pisze serio s tym przypadku, czasem tam coś pocisne bekę, głupoty pisze ale to dla jaj, ale w tym wpisie serio mowie, dzięki Ci za odpowiedź!!, dobrej nocy
  • Odpowiedz