Wpis z mikrobloga

#coolstory #truestory #psotnesmsy

Zacznę od tego, że przepraszam z góry za niewołanie wszystkich którzy mnie o to prosili, ale musiałbym na to poświęcić duuużo czasu. Mam nadzieję, że i tak nie przegapicie, dzięki oficjalnemu tagowi :)

Ponieważ nie wiem ile jeszcze uda się to pociągnąć postanowiłem zagrać trochę ostrzej i wybadać jak bardzo Ania przypomina młodego pelikana ;)

Dla przypomnienia:

A - Ania moja współlokatorka

J - Ja, Mirek Śmieszkowski

J: Jezuu, ale Ci wczoraj głupot naopowiadalam, masakra. Udamy ze tego nie było ok? Jak niedzielny ranek?

Dziś o 13:31

A: Ok nie ma problemu :D niedziela nawet spokojnie. Ale podejrzewam ze Twoj ranek nie byl zbyt przyjemny :P Ja Ci wczoraj tez duzo glupot naopowiadalam ;) [gryzienie tyłków koleżanek? Anka daj spokój]

Dziś o 18:51

J: Rano glowa mi pekala... Przeczytałam dzisiaj na jednym forum, o takiej fajnej maseczce na twarz z cebuli, próbowałas może kiedyś? [#cebulacontent]

Dziś o 19:24

A: Nie ale moze warto sprobowac. Tylko czy pozniej zabijesz czyms ten smrod... :P

Dziś o 19:32

J: Idiotka ze mnie, masz rację :) mój były ciągle smierdzial cebulo, normalnie potrafił zjeść jedna jak jabłko. Masz pomysł jak zagadać z chłopakiem o tym braku okresu?

Dziś o 19:38

A: [chyba obciach tak jeść cebulę, jak jabłko, bo Anka to zlała] Nigdy nie bylam w takiej sytuacji ale moze tak w bardzo powaznej atmosferze mu to powiedz. [a, to dzięki, bo chciałam żartem] Nie wiem. A wgl dlugo juz jestescie razem?

Dziś o 20:30

J: Z trzy tygodnie będzie. Troche się boję, Marco jest Hiszpanem (jest taaaki przystojny) i bywa strasznie porywczy... Jaki byłby Twój idealny facet? [mariolkastyle konsekwentnie]

Dziś o 20:36

J: Halo? Czemu nie odpisujesz, wstydzisz się? ;)

Dziś o 21:16

A: Nie :D nie moglam bo dojechalam do Deblina. A kocha Cie bardzo? Myslisz ze sie ucieszy? Moj ideal powinien byc 100-procentowym facetem, bardzo mnie szanowac i byc pelen optymizmu i z podobnymi pogladami na zycie jak ja ;) a Marco jest Twoim idealem? :) [ej no Ania, szacunek, serio, masz jakieś wartości dziewczyno!]

Dziś o 21:37

J: Kocha i to jak, aż zapominam jak się nazywam xD Nie wiem jak mu powiedzieć, bo on po polsku to umie tylko: Kocham cie i #!$%@?, a ja po hiszpańsku: me gusta LOL.

Dziś o 21:45

A: Kurcze to jak Wy sie dogadujecie? :D tylko po angielsku? ;) a nie sprawdzasz najpierw?

Dziś o 21:49

J: Sama mam robić?! Z angielskim słabo, raczej za wiele nie rozmawialismy... ;)

Dziś o 21:54

Zaraz może nastąpić chwila prawdy, bo jeśli prawdziwa ja (jakkolwiek mi na imię) jestem w tym akademiku to Anię czeka niezły mindfuck :D

Drogi Mirku, jeśli nie rozumiesz o co tu chodzi, to przeczytaj poprzedni post (warto!)

Nie mam pojęcie czy jest to jeszcze do pociągnięcia, macie jakieś ciekawe propozycje?
  • 23