Wpis z mikrobloga

@Koner1391: Ale tylko ty musiałbyś włożyć pracę, a to oznaczałoby twój większy udział w zyskach, jeśli dobrze rozumiem. Myślę, że można by to rozkminić, jeśli mamy tu siłę by takie rzeczy tworzyć nie jako wydmuszki i znalazłoby się parę utalentowanych osób, by projekty wyglądały godnie, community żyło, a słowo Scam byłoby im obce.
@Koner1391: Rozumiem twoją ideę, ale wolałbym zainwestować, by projekt był i wyglądał nieprzeciętnie godnie. Nie chcę pompek i martwych obietnic. Nie chcę się pod czymś takim podpisywać. Chcę stworzyć coś, co zadziała i przyda się ludziom. Wiem jak to brzmi, ale ja jestem pieprzony idealista. Zrobić to porządnie i zebrać wokół ludzi, którzy rozumieją że na telegram nie wrzuca się akcji z patologii Kononowicza.
@Zayebiosaurus-Rex: Ale chodzi mi o ogólną koncepcję. Może być tak, jest grupa trzymająca władzę która decyduje o zmianach kursu, np. losowo wrzucamy 10 bnb do puli, albo losujemy portfel który dostanie specjalne zlecenie i za jego wykonanie otrzyma nagrodę. Zleceniem może być wykonanie przynajmniej 3 zyskownych trejdów w ciągu godziny. Ewentualnie koncepcja a'la ameryka południowa i jedziemy na skojarzeniach z handlem koksem. Jako że mieszkamy w PL, to możemy handlować węglem