Wpis z mikrobloga

chyba najbardziej bekowy wpis w tym tygodniu XD
uwaga, to wina LEWACTWA że on musi kłamać i robić fikołki po raz kolejny żeby bronić pisu
a jak po następnych wyborach konfederacja będzie w koalicji z pisem to też wina lewactwa bo nikt inny poza pisem nie chce z nimi rządzić XD

w hardym wyparciu koleś żyje, a mógłby przestać się oszukiwać tak jak jego kolega gównojad i przyznać otwarcie że popiera pis
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka
LubiePieski - chyba najbardziej bekowy wpis w tym tygodniu XD
uwaga, to wina LEWACTW...

źródło: comment_1636052835y7zMZ3RRR3YY6QwYeeNDFL.jpg

Pobierz
  • 22
@LubiePieski: To nigdy nie jest wina prawicy. Pamiętam ostatnie wybory w USA, wiadomo wygra Trump. Prawaki na wykopie już świętują nadchodzące zwycięstwo i spekulują jak ogromny meltdown zaliczą lewaki, ale cóż to? Wybory jednak wygrywa creepy Joe, a przecież to niemożliwe żeby Donald przegrał ze staruszkiem chorym na demencje (co śmieszniejsze różnica między panami wynosi zaledwie trzy lata)! To wszystko spisek lewaków, a wybory zostały sfałszowane! Co ciekawy liberty był jedną
@LubiePieski: zdumiewa mnie jak gość się nagle zna na medycynie, on doskonale wie kiedy płód zagraża zdrowiu matki, nie potrzebuje do tego nawet żadnych badań!

w ogóle, #!$%@?, prawaki to są takie istoty dla których świat jest niewiarygodnie prosty. Podchodzi prawaczek do lekarza:

- panie doktorze, czy ten płód zagraża zdrowiu lub życiu ciężarnej?
- trudno powiedzieć, nie mamy pewności
- zagraża, czy nie zagraża?
- nie wiem
- ZAGRAŻA CZY
@LubiePieski: Chociaż prawda jest taka, że nawet według tej zamordystycznej sytuacji prawnej lekarz mógł dokonać aborcji w końcu ciąża zagrażała zdrowiu i życiu kobiety. Inna sprawa dlaczego lekarze się na zabieg nie zdecydowali. Słyszałem o sytuacjach (być może internetowe fejki) gdzie psychiatra wystawiał zaświadczenie o zagrożeniu dla zdrowia psychicznego kobiety przez ciąże a tutaj było ryzyko sepsy a następnie zgonu i nikt nie był na tyle odważny by działać.