Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni kto tutaj wygrał? Jak życie mogło wygrać skoro są w tej grze byli sami zmarli?
Prolife to faktycznie psychopaci.
Zresztą na #!$%@? zmarłej modlitwa? Co Bóg psychopata jeszcze potrzebuje ją trochę podręczyć w czyśćcu?
Rodzina się pewnie modliła gdy ta trafiła do szpitala i mówiła że nie jest wesoło, pewnie sama się modliła i co modły pomogły? #!$%@?, a teraz modły pomogą? #!$%@?.
No ale prolife myślą że wszystko
@saakaszi: uważam, że "prolajferkom" wyjeżdżającym na krótko za granicę powinno się wykonywać testy ciążowe i w przypadku pozytywu nie wypuszczać z kraju. Oni mają w dupie inne kobiety bo sami zawsze sobie poradzą. Tylko wtedy to będzie "wyjątkowa sytuacja". Gdyby obowiązywało ich to samo prawo co szaraczków to aborcja byłaby dozwolona w każdym przypadku do końca ciąży.
@andrzej-roman: według nauki katolickiej mogła nawet trafić do piekła, grzechem według Kościoła są nawet myśli. Jeśli myślała o aborcji a przed śmiercią nie wyspowiadała się, to według Kościoła piekło było prawdopodobne, a czyściec to tylko akt dobrej woli Boga. Bo to o czym mówią konserwy, Bóg jest miłosierny, ale też i sprawiedliwy.
@DobryDzienDobry: Po co? Widziałem ten śmietnik na profilu męża, brata i jej salonu i wierz mi im już wystarczy awantur. Szczególnie że z wykopu zaraz zlecieć się mogą i prawacy ze swoimi teoriami że to wina tylko lekarzy, Godek robi dobrze no i "wygrało życie".
@bartolomis: no nie, ona odpowiadała tylko obrońcom życia. Właściciele kont czyli brat, mąż czy salon zmarłej kasowali wpisy prawactwa bo to co oni wypisywali było