Wpis z mikrobloga

Myślę o emigracji. Wcześniej trochę się bałam, że będę człowiekiem gorszej kategorii za granicą, bo nie każdy jest tolerancyjny i np. ktoś może mieć do mnie takie podejście jak Janusze do osób z Ukrainy w naszym kraju no i że będę tanią siłą roboczą. Ale później zdałam sobie sprawę, że nawet we własnym kraju jestem człowiekiem gorszej kategorii.
#zyciebaza #myslioemigracji #emigracyjnerozwazania
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@PyraPrzeznaczenia: Będziesz człowiekiem gorszej karegorii i tanią siłą roboczą. I tego ci życzę. Za te bzdury wypisywane na wykopie:)


@Janusz_z_Rivii Nie wiem czy wiesz (wiele osób nie wie), ale jest taka funkcja, że klikasz w kłódkę i nie widzisz bzdur jakie wypisuje inny użytkownik.

Takie komentarze jak twój zachęcają do emigracji, bo wiem, że będę miała mniejsze szanse na spotkanie takiego zawistnego p0laka. Nikt mnie tak nie zgnoi jak
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: w tamtym roku poznałem różową lvl28 która powiedziała mi tak "za granicę wyjeżdżają tylko nieudacznicy którzy nie potrafią sobie w polsce poradzić". Po około trzech miesiącach sama pojechała za granicę. Jak chcesz jechać to jedź.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Nie cierpię niemieckiego. Zawsze 2 w szkole. No nie mogę się przekonać.
Jak tylko będzie jawna opcja pplexit i myśli o tym, to się wezmę, nauczę i jadę, mimo że mam przyzwyczajenia, myślenie itp.
Byłem 10 lat temu w Szkocji 2x po 2 miesiące i wiem, że emigracja nie dla mnie. Za nduzo przyzwyczajeń, za dużo życia po pracy.
Ale nie wyobrażam sobie życia poza Unią, także za 5
  • Odpowiedz
Do Polski ludzie z zachodu przyjeżdżają w poszukiwaniu spokoju i normalności, a ten se ucieka xD Nie no serio, znam osobiście Francuza który studiował w Singapurze, pracował 2 lata w Norwegii a od roku jest w Polsce i dopiero TUTAJ mu się podoba.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia polecam emigrację. Łatwiej się żyje. Zero strachu przed banem na aborcję i śmiercią w ciąży. Łatwość antykoncepcji. Mniej rasizmu i homofobii a jeśli jest to jest karana. Wiadomo że nie każdy jest tolerancyjny ale z drugiej strony jesteś białą Europejką to jak myślisz kto będzie wiedział że nie pochodzisz z danego kraju. Z resztą wbrew pozorom się za granicą nie wytyka palcami ludzi, często jest taki misz masz :) Będziesz
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: na emigracji pierwsze co Cie spotka to efekt "swieze mieso", jak jeszcze po pytaniu od setek napalonych powiesz ze jestes z Polski to licz na to ze kazdy obieca Ci wszystko co chcesz a potem opowie kolegom, oraz Polakom jakim jestes materacem. Powaznie, niestety sa kobiety i dziewczyny ktore dostaly do glowy po przyjezdzie i skonczyly jako tanie materace.
  • Odpowiedz