Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: niezły smród jeśli beciak o wszystkim wie, a teraz poinformowałeś rodzinę xD
Wtedy to już jest #!$%@? się no ale #!$%@?, kto komu zabroni xD
Wołaj na drugi sezon tego serialu jak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: tak ci powiem, że ta twoja laska, to jakoś średnio była zdziwiona faktem że laska puszcza swego chłopa w rogi. Mam wrażenie że się tą całą sytuacją troszkę jarała. Ale się wpakowała, pewnie nie spodziewała się takiego obrotu sprawy.
Hmm 15 sekund tego było, a pół wykopu ma co czytać i kilka osób w zasadzie rozwalonych. Taki trochę efekt motyla, przewrócenie domina na planszy. Masakryczne skutki, daje to sporo
  • Odpowiedz
@m_ney: Miałem w swoim otoczeniu takie rozstanie, ale było też na dokładkę rozstanie po rozstaniu. Mianowicie kobieta po zniszczeniu życia facetowi, na rozprawie rozwodowej nagle uznała, że... ona żadnego rozwodu nie chcę i go kocha.
  • Odpowiedz
@DonTommasino:

Wszystkie kukoldy, które pisały Ci, jak to źle robisz czytając jej korespondencję i NIE SZANUJĄC JEJ PRYWATNOŚCI niech się je*ną w te puste łby. Wszystko byście wybaczyli szlaufowi za atencję, czy tzipę, której notabene popuszcza typowi, który jest "taki męski, stanowczy", a nie wam. Przejedziecie się kiedyś, to zrozumiecie, a jeśli już tak mieliście i dalej tak uważacie, to ha tfu na was.


Kukoldy które zaczynają zawsze piszczeć pod
  • Odpowiedz
Odreagowywałem i przyznaję się do błędu, że tak robiłem, nie wybielam się.


@magnes125: trudno zrozumieć ten cytat? Gdzie tu są podwójne standardy?
Nie zostałbym tak potraktowany, to jestem pewien, że moje życie uczuciowe zupełnie inaczej by się potoczyło. Byłem młody i na świat i związki patrzyło się zupełnie inaczej, więc łeb i zaufanie do ludzi zniszczyło mi to na kilka ładnych lat, stąd później takie "tańce".

Co nie zmienia faktu, że wiem, że robiłem błędy i nie interesuje mnie Twoja opinia na mój temat. Mogę tylko dodać, że większość tych spraw, które były z mojej winy, naprawiłem prędzej, czy później, bo nie uciekłem od tego. Tyle z mojej strony na
  • Odpowiedz
Co jest kluczem do tego, żeby laska nie odwaliła wam takiego numeru? Musisz być zdecydowanym facetem, który ma dużego i potrafi ją zajebiście przeorać, tak żeby nie myślała o żadnym innym.

Wracając do tematu "co zrobić, żeby nie odwaliła mi numeru" - jak laska jest napalona na Ciebie i ją mega pociągasz, to jak jej akurat nie rżniesz tak jak chcesz, przez co ona ma jeszcze bardzej mokro, to pisze Ci kilka
  • Odpowiedz
@kazal: no nie no, tego nie napisałem, że nigdy tak nie będzie, nie będzie chciała wymieniać.
Jakby Ci "przelać" myśl na klawiaturę i dobrze to ubrać w słowa - bardziej chodziło o nie dopuszczenie, żeby myślała o zdradzie. Wypali się relacja/uczucie, to się rozstaniecie i tyle. Tak też można ;p
  • Odpowiedz
Dlaczego w ogóle te kobity mają we łbach tylko rypanie? Zero godności, przywiązania do partnera, po prostu nawet zwykłej ludzkiej przyzwoitości i szanowania się tworząc z kimś związek? Niepojęte dla mnie
  • Odpowiedz
no nie no, tego nie napisałem, że nigdy tak nie będzie, nie będzie chciała wymieniać.

Jakby Ci "przelać" myśl na klawiaturę i dobrze to ubrać w słowa - bardziej chodziło o nie dopuszczenie, żeby myślała o zdradzie. Wypali się relacja/uczucie, to się rozstaniecie i tyle. Tak też można ;p


@DonTommasino: Kwestia, czy chce się być z kobietą, dla której "ostatnio nudzę się w łóżku" to wystarczający powód, żeby zdradzić. ;)
  • Odpowiedz