Wpis z mikrobloga

Ostatni SMS od ciężarnej zmarłej na sepsę wywołane uszkodzeniem płodu, bo zgodnie z polskim prawem jej życie było za mało zagrożone żeby interweniować.

Katoprawicowe oszołomstwo do zakazu aborcji przez TK ma krew na rękach. Dokładnie tak samo to wyglądało w Irlandii, wszyscy przed tym przestrzegali.

#jprdl #aborcja #afera #neuropa #bekazprawakow
czeskiNetoperek - Ostatni SMS od ciężarnej zmarłej na sepsę wywołane uszkodzeniem pło...

źródło: comment_1635975108JYREEkfCN8Qwivvl0Ow6yC.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@maximilianan: antypolska skrajnie jest lewica, która razem z PIS doprowadziła do tego gnoju gospodarczego jaki teraz mamy. Ustawa antyaborcyjna konfederacji jest obrzydliwa, i jak sympatyzuje z nimi w kwestiach gospodarczych i częściowo światopogladowych to tym się brzydzę.
Ale Ty nie potrafisz myśleć obiektywnie, masz czerep sprany niemiłosiernie, bo nawet podałem Ci linka.
  • Odpowiedz
@iTuTego: coś jeszcze symetrysto? Konfa ma krew na rękach. Mam nadzieję, że sam będziesz rusku kiedyś w takiej sytuacji i zobaczysz jakie to mądre prawo. To konfa palowala się pod ten wniosek i to oni najgłośniej krzyczeli, że wygrało życie. Kaia Plodek nawet startowała z ich list.

No kurna w ogóle co ja się czepiam tej biednej konfy, przecież tam są tylko wolnościowcy.
  • Odpowiedz
@maximilianan: >symetrysto
Znowu to samo xD

że sam będziesz rusku kiedyś w takiej sytuacji

To ta lewicowa życzliwość?
Po drugie, patrząc na Twoje komentarze, to jesteś jednym z tych co łapie wszystko co im pseudo opozycja ze skoczkami partyjnymi i TVN zagra.
Jak widzisz, sam skrytykowałem tą ustawę, ale pewnie nawet tego nie ogarnąłeś, bo nie pasuje do narracji.
  • Odpowiedz
środek europy XXI wiek, kobieta musi umrzeć bo fanatycy semickiego boga jahwe zabraniają usuwać martwe i uszkodzone płody, #!$%@? jak ten kraj nisko upadł przez te kilka lat rządów pisu


@OddajButa123: Środek Europy i lewacy tacy jak ty nawołują, że dla uchodźców warto poświęcić kilka istnień ludzi w Europie + popieracie feministki które otwarcie w mediach mówią o zabijaniu i niszczeniu mężczyzn. Belki w swoim oku nie widzisz...
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: @czeskiNetoperek: zmiencie ten rząd i mowię to jako osoba przed 30 bez rodziny z wyższym skończonym wykształceniem technicznym
-propaganda się zwiększyła
-kobiety boja się rodzic sieci przez ustawę antyaborcyjną
-przez nowy ład większe miasta opozycji nie dostaną pieniędzy
-przez nowy ład przedsiebiorcy juz mysla czy nie uciekac z firmą do Czech
-nie zmniejsza akcyzy na paliwo ale mysla o bonach na paliwo
-w czasach świadomości ekonomi i technologi prezez
  • Odpowiedz
KONFEDERACJA JAKO JEDYNY KLUB PARLAMENTARNY POPARŁA JEDNOGŁOŚNIE WNIOSEK O OCENE USTAWY O ABORCJI PRZEZ TK

Z czego bardzo dumni byli posłowie Bosak i Dziambor


@Leniek: to mnie wyleczyło z konfederacji
  • Odpowiedz
Ja tylko się zastanawiam czemu lekarze się tak bardzo boją orzeczenia z 2020 a z 1997 się nie bali? Przecież ono się w zasadzie pokrywa, a ustawy przecież nie zmieniono.


@piker: W zasadzie to są zupełnie różne orzeczenia.
  • Odpowiedz