Wpis z mikrobloga

Ostatni SMS od ciężarnej zmarłej na sepsę wywołane uszkodzeniem płodu, bo zgodnie z polskim prawem jej życie było za mało zagrożone żeby interweniować.

Katoprawicowe oszołomstwo do zakazu aborcji przez TK ma krew na rękach. Dokładnie tak samo to wyglądało w Irlandii, wszyscy przed tym przestrzegali.

#jprdl #aborcja #afera #neuropa #bekazprawakow
czeskiNetoperek - Ostatni SMS od ciężarnej zmarłej na sepsę wywołane uszkodzeniem pło...

źródło: comment_1635975108JYREEkfCN8Qwivvl0Ow6yC.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: Przypomina mi ten SMS zdjęcie, jakie wrzucił z lotniska na jakiś komunikator młody chłopak, pasażer Malaysia Airlines, z widokiem samolotu za oknem (tym, co go kilka godzin później zestrzelili rakietą BUK nad Ukrainą) i jakimś śmieszkującym tekstem, że trochę się stresuje (bo parę miesięcy wcześniej, też w 2014, inny Malaysia wpadł do oceanu). Tym bardziej mnie to przygnębia jak pomyślę, że rakieta BUK wybucha specjalnie obok samolotu, więc zapewne prawie
  • Odpowiedz
Tym bardziej mnie to przygnębia jak pomyślę, że rakieta BUK wybucha specjalnie obok samolotu, więc zapewne prawie nikt tam nie zginął od samej eksplozji, był czas na refleksje.


@texas-holdem: Albo i na odwrót - odłamki zrobiły z (przynajmniej części) kadłuba prawdziwe sito. Z ludźmi w zasięgu to samo.
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: 21 wiek, środek Europy, a dalej dziadek na chmurce, którego istnienia nigdy nie udowodniono, wyznacza co możesz a co nie, bo inaczej się obrazi i #!$%@?, możesz nawet umrzeć, bo tak
DO #!$%@? NĘDZY, CO TU SIĘ #!$%@?
  • Odpowiedz
To jest niewyobrażalne jakimi prymitywami są Polacy że na coś takiego pozwalają we własnym kraju. C**j warty ten naród xD


@Flypho: a jest rzecz na którą polacy nie pozwolą? Ten kraj nie istnieje. KAŻDA obca agresja KAŻDEGO sąsiada skończy się szybkim podbojem całego kraju i okupacją. Ten kraj istnieje tylko dlatego bo Niemcy stwierdziły ze jednak nie chcą graniczyć znowu z republiką radziecką.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@czeskiNetoperek: wg mnie powinno kilka głów polecieć + utrata praw do wykonywania zawodu, od tych lekarzy w górę. Cała ta szopka zaczęła się od momentu wprowadzenia "klauzuli sumienia" później już tylko zaczęło być gorzej w tym kraju. Ale jaki naród (jako całość) tacy rządzący, a niestety społeczeństwo mamy starzejące się.
  • Odpowiedz
Ale tu już działają patologiczne filtry poznawcze spotykane wśród członków sekt, gdzie irracjonalne cierpienie jest uznawane za normalne lub konieczne, bo zgodne z doktryną opartą zresztą na ślepej wierze w jej nieomylność.

Dla tych fanatyków śmierć tej kobiety jest normalna, nawet jeśli przykra, to "tak być musiało", bo inaczej ich sumienia byłyby zbrukane...
  • Odpowiedz