Wpis z mikrobloga

Jakich youtuberow oglądacie jeżeli chodzi o #perfumy? U mnie top to CurlyFragrance - ma zajebiste bezpośrednie podejście, bardzo podobny do mojego gust, filmiki są w zabawnym tonie.
Drugi jest GentsScents jeżeli szukam czegos bardziej merytorycznego, ale nadal w przystępnej i fajnej formie.
A Wy? Tylko Jeremiasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ]

#perfumy
andrzejszpilka - Jakich youtuberow oglądacie jeżeli chodzi o #perfumy? U mnie top to ...
  • 29
  • Odpowiedz
@andrzejszpilka: Kiedyś Jus de Rose i brooklyn fragrance lover, niestety RIP mordziaty :(
a tak to Fragrance Appentice tylko, bardzo siada mi jego humor i podejscie do tych curlyscentsow i innych jeremiaszów opłacanych. Super filmy robi, polecam. Zajebisty był o kopiach w branzy i dygresja na temat creeda
  • Odpowiedz
@andrzejszpilka: Jeremiasz, żeby nie zapomnieć jak wygląda flaszka Erosa. To moja fobia. Obudzić się i nie móc sobie przypomnieć kształtu ten butli.

Pisząc poważnie - wchodzę na kanały Gents Scents i Adam Engler. Jako ciekawostka youtubowa, od święta - Monika Cioch, choć dużo tutaj jeremiaszowego patentu i nie chodzi o nagrywanie po kokainie.
  • Odpowiedz
@andrzejszpilka:
ATH - bardzo konkretne recki, wiele mi się pokrywa, sam robi perfumy więc masę kontentu dla chemików :D.
The Perfume Guy - To już bardziej odnośnie newsów i ciekawostek. Same recki - meh.
Smells Good - Też sporo mi się pokrywa w ulubionych. Fajnie pokazuje tańsze i często lepsze alternatywy np xerjoff. Ostatnio trochę słabiej.
  • Odpowiedz
CurlyFragrance


@andrzejszpilka: Każdy ma swoje gusta mnie ona bardzo denerwuję trochę na niektórych filmach wychodzi jak by była tempa jak szpadel.

GentsScents


@andrzejszpilka: tak średnio mi podpasowuję także

Wole:
Scent Land dzięki niemu znalazłem mój ulubiony cytrusowy zapach 10/10 tylko trwałość nie jest najlepsza w upał super sprawa
https://www.youtube.com/watch?v=urXjYrWLm7k

MrSmelly1977
Troche dziadów pokazuję ale są ładne klasyki
  • Odpowiedz