Wpis z mikrobloga

@brh77603: jutro pojade do pracy z tym i zobacze;p na dluzsza trase dopiero w weekend pewnie(o ile w ogole bo pogoda slaba ma byc) i jak nie zapomne to napisze
  • Odpowiedz
@Jabco: mialem igp 10, wszystko do stravy lecialo od razu ale synchronizacja z telefonem to byl jakis slaby zart. po powrocie z wyjazdu 6-7h trasa pobierala sie prawie godzine ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ciekawe bo usb szlo od strzala. Daj znac czy to poprawili
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@msta: tam był problem z polaczeniem z telefonem i aplikacja, ja za każdym razem musiałem parować od nowa licznik z apka. Samo zgrywanie trwało kilkadziesiąt sekund
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k3lt: na 2 tel to samo było. Bt wykluczam bo ciągle korzystałem bez priblemu

@Zabi96: też rozłączało mi to co jakiś czas parę. Dodatkowo lubiło przerwać kopiowanie jak się ekran wyłączył. Obecnie ma go żona, olała bt i zrzuca przez USB. To działa świetnie. Bardzo miłe wspominam ten licznik.
  • Odpowiedz
@brh77603: @Bielaxos: @msta: Elo, chcieliscie jakies info o igs. po trasie ~3-4h trasa(60-80km), na strave wrzuca jakies ~5-10min, moze tak dlugo bo ja mam w telefonie bt 4.0, czasem trzeba odparowac i sparowac na nowo bo cos sie zesra lub niezalapie, ale to trwa 20sec, navi dziala jak trzeba, na szybko mozna ulozyc trase na telefonie i wrzucic na igs'a, bateria na odpalonym ekranie(70% jasnosci) wytrzyma
  • Odpowiedz
@bejt: Panie xD jak ty znalazles ten wpis po pol roku.. w sumie to nie uzywalem go za duzo, bo zima i tras nie robilem i teraz sie zaczyna, ale cos napisac moge. Jako nawigacja, licznik + strava jest git, bateria trzyma calkiem dlugo, gps dziala jak powinien. aplikacja jest dosc podstawowa i nie ma bajerow, ale widac, ze czesto daja update'y do appki i usprawniaja rozne problemy. na poczatku
  • Odpowiedz