Wpis z mikrobloga

tak bo pOlak to się nie bzyka ile wlezie ()


@zasadzka01: na przestrzeni dziejów tylko 40% mężczyzn przekazało geny. Jako przeciętny mężczyzna musisz zasłużyć na seks / zdobyć seks.

przejrzałam twoj profil i jak mi cię szkoda chłopie xd wyciągasz jakies rzeczy z forum z data 2013 (xd), a praktycznie każdy wpis dotyczy „p0lek”. Polecam jakaś terapie


2 minuty tego szukałem xD Szkalowanie p0lek to moje hobby,
@swiety_spokoj: skąd wiemy? Od innych prawników z tagu nieudacznicy? Polecam wyjechać na zachód, przy Norweżkach czy Brytyjkach dla których seks to dosłownie jak zjedzenie kanapki polki są wyjątkowo pruderyjne. Dlatego nie wierzę w te wszystkie historie typu mój kolega Norweg coś tam coś tam bo to by było niedorzeczne. Jesteście jak Afganowie którzy komentują między sobą, że afganki są za granicą uważane za pokazujące zbyt dużo ciała.

Swoją drogą nie widzę
Polecam wyjechać na zachód, przy Norweżkach czy Brytyjkach dla których seks to dosłownie jak zjedzenie kanapki polki są wyjątkowo pruderyjne.


@Pierorzek: p0lki też takie będą, już dziś łączą najgorsze cechy zachodu i wschodu, czyli rozwiązłość seksualną oraz materializm. Zjawisko postępuje, podobnie jak hipergamia.

polki dają dosłownie każdemu nawet czarnym menelom a jesteście prawikami xd


Nie każdemu, mają pewne tendencje. Czyli czady, zagraniczniaki i mokebe ( ͡° ͜ʖ ͡°
@swiety_spokoj: mieszkałem w Amsterdamie sporą część życia. Gdyby holender którego rodaczki praktykują ons, fwb (w pl to nie jest popularne nawet w Warszawie) albo po prostu wracają z klubu z nowo poznanym mężczyzną gdy tylko mają na to ochotę i traktują mężczyzn bardzo przedmiotowo powiedział, że polki są puszczalskie to chyba bym padł ze śmiechu xdxd to tak samo niedorzeczne jakbym napisał kobiecie z Arabi Saudyjskiej, że na zachodzie uchodzą za
To podejście polskich mężczyzn jest dla Holendrów dziwne i niezrozumiałe, nie kobiet. Gdyby miały tak złą opinię to holendrzy nie braliby ich tak chętnie za żonę. Tam gdzie pracowałem każdy mój przełożony miał żonę polkę.


@Pierorzek: to niech cuckoldzi holendrzy sobie biorą za żony laski po 50 bolcach. Zgodnie z moim stanem wiedzy taka k0bieta to jest materiał co najwyżej na panienkę lekkich obyczajów, ale na pewno nie na żonę.
@swiety_spokoj: dla nich w ogóle interesowanie się przeszłością seksualną partnerki to zupełnie niezrozumiała idea. Zresztą tak jak mówiłem tam seks jest zwykłą czynnością. Gdy pytasz holendra ile jego kobieta miała partnerów to równie dobrze mógłbyś spytać ile wcześniej razy była w kinie, tak samo mu to powiewa. A mimo to biorą śluby, tworzą udane małżeństwa i są znacznie szczęśliwszym narodem niż polacy z wiecznym kijem w dupie.