Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bolerioza #medycyna #zdrowie

Wbite 2 kleszcze pod koniec lata, tydzień temu na własną rękę western blot. IGG ok, IGM wynik graniczny. Nie było rumienia. Konsultacja z lekarzami - nic dalej nie robic, w ogole blad ze nie bylo robionej najpierw ELISA, bo powinna byc najpierw ELISA, a dopiero potem jak ELISA cos pokaze to WB. I teraz nie wiem, czy wydawac jeszcze raz to 100zl i powtarzac IGM WB, czy olac jak sugeruje lekarz, czy zrobic ELISA skoro to powinno byc robione najpierw (ale czemu - nie wiem - z tego co czytalem to WB bardziej dokladny niz ELISA). Wiem, ze tutaj jest sporo osob ktore walcza z #bolerioza , moze ktos mial podobna sytuacje. Objawow brak oprocz lekkiego klocia w stawach w calym ciele raz na jakis czas - masa badan reumatologicznych ok za wyjatkiem ANA1 dodatni, teraz oczekiwanie na ANA4 ale po konsultacji z reumatologami przy braku objawow innych - pacjent raczej zdrowy..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6182715d5ec838000a7ef859
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 3
Masz prawidłowy wynik, nie masz żadnych objawów - dlaczego szukasz dziury w całym? Lekarze mają rację ze wszystkim, co Ci powiedzieli i BTW to nie jest „bolerioza”, tylko borelioza. Jak tak walczycie, to przynajmniej dobrze by było wiedzieć z czym…