Wpis z mikrobloga

Dziś pierwszy po dwóch latach #!$%@? spotkałem prawdziwą szaloną covidiankę u lekarza. Już od progu krzyczała, że wszyscy mają zasłonić nosy (w poczekalni 3 osoby co 3m) a potem wszystkich przepytała czy byli szczepieni. Baba oczywiście 100kg żywej wagi przy 1,5m i nie dociągnie do końca dekady, ale poucza innych. Na jej nieszczęście jedna osoba w poczekalni miała astme i uruchomiła kartę-pułapkę w postaci stosownych papierów zwalniających z noszenia szmaty, wtedy dopiero zaczęła się sroga inba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #heheszki #bekazpodludzi #bekazcovidian #szczepienia
L.....e - Dziś pierwszy po dwóch latach #!$%@? spotkałem prawdziwą szaloną covidiankę...

źródło: comment_1635938689joQVKgEP6Hp59aY12bb4qt.jpg

Pobierz
  • 22
@LibertyPrime Szur. Definicja 1: ktoś o skrajnych poglądach, szurnięty, szalony, fanatyczny.

Definicja 2: Oszołom, osoba o skrajnie radykalnych poglądach, fanatyk, często zwolennik teorii spiskowych. Od „szurnięty”.

Która z poniższych definicji odnosi się do mnie i dlaczego? Bo obydwie odnoszą się do ciebie, chociażby jako zwolennika teorii spiskowych i radykalnego fanatyka zamordystycznej skrajnej prawicy.