Wpis z mikrobloga

A gdyby tak wprowadzić minimalną prędkość na drogach S i A na np 100km/h? Dzisiaj miałem nieprzyjemność spotkać dziadka jadącego 60km/h na A1 a chwilkę później Pani włączała się do ruchu z prędkością 40km

#motoryzacja #zycietruckera #polska
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mintaa: To przepustowość tych dróg spadnie tak, że ja #!$%@? bo prawy pas będzie jechał 90 km/h a lewy 100 km/h
Z tymi swoimi pomysłami to do obecnego rządu byś się nadawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mawojciech: @robertx:

Prędkość minimalna nie będzie się tyczyć pasa tylko auta, nie oznacza to że nie możesz zjechać na prawy skoro jest pusto. Ograniczy to sytuacje wyprzedzania osobówek przez ciężarówki bo ktoś jedzie 70 a ciężarówka 80-90
  • Odpowiedz
Dzisiaj miałem nieprzyjemność spotkać dziadka jadącego 60km/h na A1 a chwilkę później Pani włączała się do ruchu z prędkością 40km


@Mintaa:
pierwszy raz wyjechałeś poza miasto?

przecież to jest
  • Odpowiedz
nie oznacza to że nie możesz zjechać na prawy skoro jest pusto


@Mintaa: W praktyce właśnie tak to będzie wyglądało. Wyjedź na dowolną drogę z trzema pasami ruchu w jednym kierunku. Na prawym jadą same ciężarówki, na środkowym samochody jadące te +/- 100 km/h i praktycznie nikt na prawy nie zjeżdża nawet po zakończeniu wyprzedzania. Bo po co jak za minutę czy półtorej znowu dogoni się kolejną ciężarówkę i trzeba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpalaczBenzyny: no to ci powiem że ten mit niemieckiej autostrady to umarł już kilkanaście lat temu. Teraz każdy zamula i to do potęgi. Na lewym nie ma co gonić, bo i tak za kilometr ci zamulacze cię dogonią. Na lokalnych autostradach międzymiastowych jak np u mnie w nrw gdzie sieć jest bardzo gęsta nie ma szans rozpędzić się szybciej niż 120kmh i tak na max minutę bo zaraz jakiś cymbał
  • Odpowiedz
@bruhh: Czyli mówisz, że w sytuacji gdy jest duży ruch i dużo zjazdów nie da się #!$%@?ć?

Brzmi zupełnia jak..... całkowicie normalna sytuacja. Ja mam problem gdy ruchu prawie nie ma o świcie i jakieś miernoty mi wypisują głupoty, że 160km/h to prędkości zabójcy drogowego.
  • Odpowiedz
@cwlmod: nie, ze nie da sie #!$%@?, tylko jechac normalna predkoscia, ktora mozna np. 130kmh na miedzymiastowkach to cos niemozliwego do wykonania, bo kazdy mozolnie jedzie 100kmh.
  • Odpowiedz