Wpis z mikrobloga

Hej, parę miesięcy temu zauważyłem, że moja piwnica znajduje się idealnie pod moim mieszkaniem (mieszkam w bloku). Pomyślałem sobie, że mógłbym zrobić dziurę w podłodze i dobudować schody, dzięki czemu zwiększyłbym metraż mojego mieszkania. Niestety pojawił się pewien problem, a mianowicie by uzyskać od współdzielni zgodę na przebudowę potrzebuję zgody wszystkich mieszkańców bloku. No i prawie wszyscy się na to zgodzili oprócz sąsiada który mieszka tuż pode mną (mieszkam na pierwszym piętrze) :(. I mam małe pytanko: jak go przekonać do przebudowy? Przecież takie schody nie zajmą wiele miejsca...
#polskiedomy #budownictwo #pytanie #prawo
Sleepypl - Hej, parę miesięcy temu zauważyłem, że moja piwnica znajduje się idealnie ...

źródło: comment_1635868030hWpW1WGwRJYcHT1s6oRnmw.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Sleepypl: pozwól mi zrobić w Twoim mieszkaniu drabinkę na dachu, żeby miał bliżej. Wtedy masz szansę, że się zgodzi (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sleepypl: obczaj sobie jak Jim Lahey został przekonany do przekazania swojego udziały w parku dla seksownego gnojka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sleepypl: Rozumiem, że w celu budowy tych schodów przebijałbyś się przez mieszkanie sąsiada i to kosztem jego metrażu?

Jeśli tak, to nie uważasz, że facet ma powód żeby się nie zgadzać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Sleepypl: Zamiast schodów zrób windę. Jak sąsiad nad tobą się zgodzi na maszynownię u siebie, to wszyscy stracicie mniej metrażu niż na klatkę schodową i łatwiej będzie do tego pomysłu przekonać.
  • Odpowiedz
@zordziu: jak bylem gowniarzem , na poczatku lat 90, to starzy kupili mieszkanie obok (kamienica z przelomu 19 i 20 wieku) i #!$%@? jedna sciane i byl apartament wysoki jak uj i ze 150m2 xD
  • Odpowiedz