Wpis z mikrobloga

@madmrzaz: I z tą walką i wykrwawianiem się to też nie przesadzaj. Taką niepodległość chociażby ,,odzyskaliśmy'' bo nam na to Francja pozwoliła. Komuny też nikt nie obalił. Ludzie dlaczego wy się historii nie uczycie co???
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: co to orientacja honoseksualna? Jeśli znowu wymyślili coś nowego to przepraszam ale nie nadążam. Natomiast nawet jeśli był bym tym całym ,,honoseksualistą", to raczej nie był bym z tego dumny. Tak samo że nie jestem dumny z bycia praworęcznym albo posiadania jasnych włosów. Dumny mogę być z tego że skończyłem dobrą szkołę, mam dobrą pracę, zbudowałem dom i innych rzeczy na które miałem wpływ.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@madmrzaz: i jaki miałeś wpływ na to co robili przodkowie?

@twoi_oyciec: czyli biali nie są odpowiedzialni za niewolnictwo? A ja nic nie jestem dłużny LGBT za lata prześladowań? ( )
  • Odpowiedz
@dendrofag: Kocham rodziców, ale nie raczej z powodu samego faktu ich istnienia, a raczej dla tego jacy dla mnie byli, jak mnie wychowali i co mi dali. To zupełnie inaczej niż państwo polskie, które nie dało mi nic, a wręcz mi przeszkadza, w zamian głosami podobnych tobie żąda bezwarunkowej miłości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@twoi_oyciec: widzę że nie wiesz, bo odpowiedziałeś na inne pytanie niż zadałem xD typowe dla lewakoidów.
Masz problemy z rozumieniem świata i zasad jakie w nim panują.
Dlatego nie rozumiesz ideii patriotyzmu, czy dumy narodowej.
  • Odpowiedz
@Perun_93: Mówiąc "typowe dla lewakoidów" generalizujesz w dokładnie taki sam sposób jak ci co mówią "biali są odpowiedzialni za niewolnictwo". No oczywiście, że ja czy Ty nie jesteśmy za nic odpowiedzialni.
I nie, nie jesteś LGBT nic dłużny, jeśli ich nie prześladujesz, to też wydaje się naturalne.
Stwierdzenie, że każdy wspierający ludzi o innej orientacji automatycznie rzuca takie hasła jest mocnym nadużyciem.

inb4 "Masz problemy z rozumieniem świata i zasad
  • Odpowiedz