Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w gorących był wpis, że typ zagadywał do laski w taki ciapciowaty sposób i go ktoś tam zjechał, że dziewczyny odpycha taki charakter u faceta, wyczuwają w nim desperację i w ten sposób nic nie ugra. No i oczywiście, że musi "popracować nad sobą" (klasyka normickich tekstów).

Stawiam hipotezę, że jak ktoś jest atrakcyjny fizycznie dla dziewczyny to może z nią gadać w najbardziej lamusowaty sposób i nie będzie to miało żadnego znaczenia.

Mam pomysł na eksperyment społeczny "#!$%@?", czyli zdjęcie chada + cipkowaty charakter. Tylko nie mam czasu ani siły, żeby taką operację przeprowadzić :/ Ale może ktoś podchwyci
#przegryw #blackpill
  • 23
Stawiam hipotezę, że jak ktoś jest atrakcyjny fizycznie dla dziewczyny to może z nią gadać w najbardziej lamusowaty sposób i nie będzie to miało żadnego znaczenia.


@KorwinizacjaPrzelyku: gówno prawda - miałem w liceum ziomka 10/10, większość dziewczyn się do niego przymilało, zaczepiało, ale po minucie rozmowy każda dawała sobie spókój - do dzisiaj ziomek siedzi w przegrywie, bo nie umie w relacje
@KorwinizacjaPrzelyku: Proszę, tu masz wyjaśnienie tego zjawiska:

W podrywie często dzieli się dziewczyny na trzy kategorie: tak, może, nie. Te słowa opisują nastawienie dziewczyny do Ciebie. Pierwsza kategoria to dziewczyny, które same chcą pójść z Tobą na randkę i z nimi nie musisz się prawie w ogóle starać. Ponieważ takich dziewczyn jest bardzo mało (maksymalnie jeden procent, jeśli nie jesteś ładny), dla uproszczenia pominiemy tę kategorię. Druga kategoria to dziewczyny, które