Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@BananowyKrol: @Kolorowezworki: zrecenzuje jako użytkownik androida - żeby nie było xd Oświetlone miejsca, np kwiaty po lewej nawet fajnie wyszly, ale już drzewa to tragedia. Ja wiem, ze wykop troche zmniejsza jakosc zdjec, ale moje wrzucane z mojego telefonu az tak na ciemniejszych miejscach az tak zle nie wygladaja.

Ciekawe, 1) jakby to zobaczyc w oryginale, czy by było lepiej i naprawdę 2) zrobić w takich samych warunkach zdjecie innym
@dr_hathorn: Gówno prawda. Byliśmy miesiąc temu z mężem w Pradze, ja mam wysłużonego iPhone 8+, który mnie przyprawia o skręt żołądka jeśli chodzi o baterię, a mąż ma Huawei p30 pro czy coś takiego, robiliśmy zdjęcie w tym samym miejscu (pod słońce), moje wyszło pięknie, każdy szczegół ujęty, a on miał wszystko ciemne, mega lipa. Warto dodać że jesteśmy laikami jeśli chodzi o fotografię i działamy na podstawowych ustawieniach.
Apple bierze aparaty od Sony wiec lipy nie ma, ale musi być porządny soft do tego żeby wykorzystać potencjał matrycy. Tu jeszcze wchodzi zapis w .raw ale pewnie wszystkie flagowce to mają
@BananowyKrol: Android ma tą zaletę ze możesz sobie zmieniać czas naświetlania i inne takie #!$%@?. W iOS jest to mocno ograniczone. Sam używam iPhone ale akurat tego brakuje. Czasem bym ustawił telefon na statywie i dał naświetlanie na kilka sekund chętnie ale nie mogę :/