Wpis z mikrobloga

@r4do5: bo przeważnie oznacza to gnicie w kiepsko wentylowanej obudowie w kiepsko wentylowanym pomieszczeniu, i wygrzewanie poprzekręcanych do granic corów do 3 cyfrowych temperatur, żeby w gierce było 5 PFS więcej.
@40ff40ac2ee1ca50190b962e1403f7fe: I jednocześnie żyłuje się VRAM do granic możliwości OC ile wlezie do momentu utracenia stabilności rdzeń może i zimny, ale VRAM dochodzi do 100C i działa 24/7 poza tym samo kopanie dla VRAM-u jest większym obciążeniem niż jakakolwiek gra czy inny program. Nie wiem też skąd ta pewność, że GPU w PC się smaży u mnie maksymalnie jest 65C i to tylko wtedy jak GPU jest obciążone na 100% przez
@Argonix: Chodziło mi o temperaturę VRAMu (nie rdzenia), który strasznie się grzeje podczas kopania na kartach z serii 3000 ale skoro nie masz podanej temperatury VRAMu to pewnie masz kartę z serii 2000 albo starszą Sądząc po taktowaniu rdzenia i VRAM-u to karta kopie tak? Te temperatury trochę wysokie jak na zrobiony zapewne underclock na rdzeniu i obniżony powerlimit zwłaszcza przy tym, jak bardzo zapieprzają wentylatory u mnie na domyślnych zegarach
Extreme996 - @Argonix: Chodziło mi o temperaturę VRAMu (nie rdzenia), który strasznie...

źródło: comment_1636419904US3COSRZBo7J66QAPQFdxx.jpg

Pobierz