Wpis z mikrobloga

@bladybezczel: Trochę próbowali zadowolić fanów DoW1 i DoW2 plus ludzi lubiących MOBAy. No i zrobili ten twór z multi z jednym trybem w stylu MOBA, bez Anihilacji. Potem opuścili grę, mimo że w scenie po napisach końcowych zapowiadali dodatek z Nekronami.

Za bardzo celowali w stworzenie gry na esport i to ugryzło ich srodze w dupę, bo fani Dawn of War tego nie chcieli.
@Antoni_Kosiba: tak mam na myśli, serio myślisz, ze gry jak rdr2 ac czy wiedźmin dużo dłużej utrzymywały się na topie względem cyberpunka? rdr2 jesli sie trzyma to tylko dzieki online plus premiera na pc byla po roku wiec troche inna sytuacja, wiedzmin nie mial takiego hypeu i gralo w niego z 10 razy mniej osob na premiere, ac ma te swoje dlc ale i tak zdechl szybciej niz cyberpunk, to samo
@ChochlikLucek: akurat tu dobrze że zdech, bo gówno im wyszło. Ani następca DoW I ani DoW II tylko jakaś kupa a'la MOBA.
Jednocześnie RIP dla serii bo wynik tej gry to jej ostatni gwóźdź do trumny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
serio myślisz, ze gry jak rdr2 ac czy wiedźmin dużo dłużej utrzymywały się na topie względem cyberpunka?


@Arekt: Ja nie muszę tak myśleć ja to po prostu wiem i mam na to dowody. Statystyki steama wszystko powiedzą i takiego odejscia graczy nie miała żadna z tych wymienionych gier
To sobie poszukaj, a tak poza tym wogóle nie zrozumiałeś co napisałem

wiedzmin nie mial takiego hypeu i gralo w niego z 10 razy mniej osob na premiere


Mówię cały czas o odejsciu graczy krótko po premierze. Co z tego ze wiedzmin mniał mniejszą ilosć skoro na dłuzej przytrzymał gracza a nawet teraz gra wiecej osób niż w cyberbąka. W te wszystkie wymienione gry gra nadal wiecej osob niz w cyberpunka więc
Pobierz Antoni_Kosiba - To sobie poszukaj, a tak poza tym wogóle nie zrozumiałeś co napisałem...
źródło: comment_1635782526MItJMOsiGMw03vAjlPMSOW.jpg
@Antoni_Kosiba: Porównanie 6 letniej gry z wymaganiami systemowymi z 2010 roku z ceną promocyjną 20 złotych, dostępna jedynie na steamie vs porównanie gry za 2 stówy z wysokimi wymaganiami, która potrzebuje karty z serii RTX dostępna na steamie, epicu czy gogu gdzie właśnie tam najwięcej kupiło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)