Wpis z mikrobloga

Hej Wam!

Od jakiegoś czasu działam na #4programmers

Prowadzę tam mikrobloga o rozszerzeniach do #chrome

Wchodze na wykop, bo mam kilka pomysłów do realizacji, a myślę, że osobom tu zgromadzonym mogą się przydać!

Co ciekawego jest w tych rozszerzeniach?
Za pomocą nich, możemy sobie dodać, zmienić a nawet usunąć jakaś funkcjonalność na dowolnej stronie. Tak, możemy też naprawić wykop ;)

Na pierwszy rzut wziąłem do testów serwis #justjoinit

Rozszerzenie już potrafi:
- pokazać statystyki ofert
- oznaczać odwiedzone oferty, mnie tego strasznie brakowało
- wrzucać oferty do ulubionych aby szybko można było odszukać te, które nas interesują

Niestety nie mogę wrzucić normlanie screena bo wykop wywala błąd :/ będę próbować dalej, może w komentarzu.

Co dalej?
- muszę dokończyć obsługę ulobionych ofert
- po wejsciu do oferty będzie można łatwo znaleźć opinie o danej firmie oraz jej oferty na innych serwisach

Będę wrzucać updaty z bieżących prac.
Zapraszam do obserwowania tagu #highfiveguys

#programowanie #javascript #pracait
  • 17
@Klopsztanga a wiesz co? Cos tam sie dzieje ale zbytnio sie nie przyglądałem jak bardzo. Chciałem sprawdzić siebie czy dam radę postowac i robić mały projekt. Widze ze sie da, wiec na wykop postanowilem wejść :) bo tutaj wieksza społeczność siedzi
@high_five_guys: Nie znalazłem do pobrania Twoich rozszerzeń, one są dostępne w Chrome Web Store? na 4programmers też nie widze żadnych linków (może trzeba mieć konto by zobaczyć, nie wiem)

To masz liste TODO co do wykopu:
1. https://www.wykop.pl/wpis/61271661/jak-mozna-tak-zrobic-co-za-marnotrawienie-miejsca-/ Większe pole do wiadomości
2. W znaleziskach, jesli jest film youtube/streamable czy inne treści co sa embed, żeby ten div był float i na górże, żeby mógł jednocześnie oglądać filmik i czytać komentarze
@high_five_guys: zielonki mają mocno ograniczone obrazki przez pierwszych kilka dni / albo plusów, cholera wie.

Szybkie pytanko skoro się znasz na rozszerzeniach, bo rozważam czy w ogóle w to wchodzić - mam serwis (chyba angular), który odpytuje API o dane i je dostaję, potrzebuje rozszerzenie, które by przesyłało te dane dalej (jest obsługa jakiegoś onload?) - czy to jest możliwe?