Wpis z mikrobloga

@NaczelnyOskarek:
1) Nóż do 100 to nadal Mora. Chyba, że składany, to wtedy Opinel. Tylko do rąbania drewna się nie nadadzą. Glocka możesz kupić ( chyba 130zł kosztuje ) ale do bushkraftu lepsza Mora.
2) Termos Contigo , ale pamiętaj że nic w tym nie zagotujesz. Więc dodatkowo mały stalowy kubek za 5zł.
3) Na latarkach się nie znam. Za 50 kupiłem na targu jakiegoś twardego chinola z focusem. Przed dwa
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KedanKedanowski: EDIT: Mora 511 (zawsze mi się myli, nie wiem czemu)

@KedanKedanowski: żeby równo było( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NaczelnyOskarek: na początek to chyba warto inwestować tylko w latarkę. Kup sobie czołówkę Petzla Tikka 300lm(ok 100pln) albo Black Diamond Storm 400lm (ok 200pln). Druga droższa, ale imo lepsza. Jedna i druga wystarczy do naszych działań, ja z black diamondem chodzę od wielu lat nocą po górach
@MojWlasciciel: BD - nie wspomnialeś o braku regulacji kątu świecenia latarki. Druga sprawa aku to AAA wg opisu. Bardziej uniwersalne są 18650, bo i do ręcznej można wrzucić. 4 Eneloopy to 35zł i daje całkowicie za czołówke 200zl.
Przy zakupie sofirna - 120zł latarka, 1 i 2 zapasowe akumulatorki - 45zł i ładowarka 25zł. Łącznie 190-200zł.
PS: i masz ładowanie przez USB.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rzeczą której nie potrzebujesz jest tzw spork, czyli "łyżkowidelec"


@MojWlasciciel: Aaale się teraz na Ciebie obraziłem


[]

@KedanKedanowski: też mam tytanowy, w dodatku od firemaple z dziurkaczem do pustych kartuszy, żeby można je było do normalnego kosza wyrzucić( ͡° ͜ʖ ͡°) co nie zmienia faktu że równie dobrze spisze się łyżka¯\(ツ)_/¯

@wspomnienieciszy:

BD - nie wspomnialeś o braku regulacji kątu świecenia latarki.


Pierwsze słyszę.