Wpis z mikrobloga

@innv: to ze bogaci rodzice to młody nie musi pracować? Jak rodzice nie maja za duzo pieniędzy co stoi na przeszkodzie żeby się odkuć ?
@Faraluch: Ja i ty pewnie znamy bogate dzieci które otrzymały prace u starego, firme, mieszkanie. Nie znam ani jednego przypadku aby te osoby odniosły sukces. Żyją jak normikj lub przewalają majątek. IQ ich starych nie przeszło na nich. Taka sprawiedliwość świata. Wg mnie lepiej mieć wysokie Iq niż bogatego starego.
@innv mieszkanie od rodziców samochód na firmę etat w firmie u starego za 6k (albo i więcej) ja to nie wiem anon po co wyjeżdżać z Polski.


@Marvel7: Idealny przepis na przegrane życie. 6k to jakieś super zarobki? W dużym mieście nawet 1m2 mieszkania za to nie kupisz.
@Marvel7: Na start pewnie nie. Jednak praca w korpo to idealne miejsce na zbudowanie CV, które umożliwi Ci lepsze zarobki w innych miejscach pracy. No, ale wiadomo - lepiej scrollowac walla i stać w miejscu przez 5lat za 1800 i później płakać obcym ludziom.
@Marvel7: emerytury nie dostanę, bo od 6 lat prowadzę JDG, ale patrzę perspektywicznie i chcę do tego czasu obstawić się w dochód pasywny. Skoro nie mieszkasz w Polsce to nie opowiadaj bzdur, że się nie da, bo się da. Tylko trzeba używać mózgu i wykorzystywać szanse, nawet najmniejsze.
@plugNplay xD na etacie nie da się. Działaność to kombinacje nikt legalnie nie dorobił się w Polsce. Ja sam mam kilka mieszkań w Polsce na wynajem bez kredytu ale co ja tam wiem
@Marvel7: Jestem na etacie, ale na swojej działalności. Czyli złodziej i kombinator. To, że nas ruchają na każdym rogu i każą płacić co raz więcej mówiąc, że co raz więcej zarabiamy to jedno. Ale druga sprawa, to fakt, że jeśli ktoś nie wylądował na magazynie i faktycznie trafił do korpo, to jakkolwiek rzygam korporacjami, to jest to idealne miejsce do obudzenia własnego potencjału i rozwoju. Tylko jak wspomniałem wcześniej - trzeba
@innv: Już nawet nie chodzi że bogaci , bo wiadomo że to jest handicap nie do przeskoczenia, ale ogólnie chodzi o normalnych rodziców którzy są w stanie coś pomóc. Najgorsi są tacy od których nie dostaniesz ani wsparcia finansowego ani żadnego innego, tacy którzy w sumie są ale równie dobrze mógłoby ich nie być bo i tak nawet nie potrafią lub nie chcą wesprzeć cie choćby dobrym słowem.
Ja i ty pewnie znamy bogate dzieci które otrzymały prace u starego, firme, mieszkanie. Nie znam ani jednego przypadku aby te osoby odniosły sukces. Żyją jak normikj lub przewalają majątek. IQ ich starych nie przeszło na nich. Taka sprawiedliwość świata. Wg mnie lepiej mieć wysokie Iq niż bogatego starego.


@Moksza_Sroksza: Nie wiem co rozumiesz przez sukces, bo ja generalnie widzę, że takim ludziom się udaje w życiu wszystko