Wpis z mikrobloga

Hejo, Mireczki.

Chciałabym Was ostrzec przed handlarzem, który oferuje #renault #megane IV - w okolicach #poznan - konkretnie #oborniki

link do ogłoszenia

VIN: VF1RFB00453649693

Pan handlarz ma wydrukowany raport z #autodna, jednak jak się okazało dość wybrakowany. Zaraz po wizycie zakupiłam swój raport, z tej samej strony i jak się okazało auto jest po szkodzie całkowitej. Pan handlarz oczywiście twierdzi, że mimo, że auto sprowadzał, to nic o szkodzie całkowitej nie wie. Sprzedaje jako stan idealny.

Dziwny zapach w aucie wskazuje na zalanie (lakier cały), także sprawdzają się memy o niemieckich autach po ostatniej powodzi.

Brzydzę się po prostu kłamstwem i chciałabym ostrzec ludzi, którzy ewentualnie to auto chcieliby zakupić. No i raport kupiłam i mam prawo go udostępniać komu chcę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #bezwypadkowe #handlarze
antylopa - Hejo, Mireczki. 

Chciałabym Was ostrzec przed handlarzem, który oferuje #...

źródło: comment_1635717011FOJEndrJ9ZkNNs2tJfI3Yy.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 8
@Adams_GA: Mówił, że on sprowadzał samochód, że się tym zajmuje i ma sprawdzone miejsca. Na miejscu zastaliśmy auto przed domem, na poboczu, plac otoczony wysokim płotem (chyba, żeby nie zobaczyć ile stoi tam złomów)… Nawet wymazał sobie swój dom z Google View xD
  • Odpowiedz
@antylopa: wrzucaj co on tam pisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie że masz screeny - dziadów trzeba tępić.
Natomiast co do auta… 2015 rok plus diesel i 95k przebiegu? Nie było po co tego sprawdzać bo z góry wiadomo że sprzedający kłamie :)
  • Odpowiedz