Wpis z mikrobloga

@miud #miud #tylkomiud #tfwnogf stara pasta w świetnym stylu

w czas czekania na opa wkleję wczorajszy tekst jednego anona bo mnie #!$%@?ł

457663

also kolezanka (forced fz z jej strony troche) pyta sie mnie jak ma znalesc chłopa LOLOLO


kiedyś byłem w takiej sytuacji. powiedziałem, że jeśli na gwałt szuka chłopa, to możemy razem chodzić póki któryś z nas nie znajdzie lepszego partnera/partnerki

zgodziła się i trwamy w tym od pół roku. mamy po 20 lat, nie ruchaliśmy się. ale to dla mnie nic nowego, bo mieszkam ze współlokatorką we wspólnym pokoju, ona chodzi po domu w samej koszuli pod piżamy, podkolanówkach w paski i wygląda jak #!$%@? ciepły placek, a i tak się nie ruchaliśmy.

>457663


ja #!$%@?, ja już sfapałem

ja #!$%@?, ja już sfapałem


ja jak się wprowadziłem to dziennie fapałem po 5 razy. ze 3 w trakcie dnia przyczajony jakoś a wieczorem przed snem dostawałem całusa w policzek na dobranoc i przez to jeszcze dwa razy. a potem miałem serię snów, że ona zwabia mnie do łóżka, wchodzę pod kołdrę i okazuje się, że tam był odkurzacz i wysysa mnie przez penis do odkurzacza. budziłem się wtedy rano ze stojącym penisem, ale bez czucia - czyli stoi, nie chce mi się fapać i czuje źle człowiek jak dotykam, tak drętwo. nie wyobrażasz sobie komicznych sytuacji gdy próbowałem rano przedrzeć się do łazienki niezauważony. unoszenie spodni od pidżamy niby niechcący, chodzenie tyłem że niby patrzę na coś na ścianie albo przechodzenie z łóżka -> na fotel -> na ziemię -> na biurko -> na regał -> na taboret -> do drzwi. #!$%@? olimpiada
  • 1