Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: Te dwa zdjecia są świetnie skomponowane. Zauważcie jej mowe ciala z lewej i prawej strony. Po lewej stoi oddalona od Adama, ma ręcę przy sobie i jest odwrócona plecamk jakby podswiadomie chciała zachować jak największy dystans. Z prawej zaś sama się klei do nowego faceta który niewiele sobie robi z jej obecności. Dla mnie jest fascynujące jak wiele o sobie mówimy nie zdając sobie z tego sprawy.
  • Odpowiedz
Wybiła się na Beciaku a potem wybrała Alfe


@Kodzirasek: przez niego dostała się do telewizji? Coś jej ułatwił? Jeśli nie, to ta hipoteza jest błędna. Ja bym się w ogóle powstrzymał od promowania tej julki tutaj, po co jej nabijać fejm. Takie zdjęcia są najczęściej ustawiane.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: kto się wybił na kim. Te wszystkie młode dupeczki z Rodzinki.pl czy ona i Wieniawa robią lepsze kariery od tych kolesi bynajmniej nie dlatego że byli jakimiś parami, po prostu wybiły się na urodzie. A ten typ skoro ma jakieś 190 wzrostu, w #!$%@? kasy, sławę i jako taką mordę to niezły z niego beciak xD
  • Odpowiedz
Te dwa zdjecia są świetnie skomponowane. Zauważcie jej mowe ciala z lewej i prawej strony. Po lewej stoi oddalona od Adama, ma ręcę przy sobie i jest odwrócona plecamk jakby podswiadomie chciała zachować jak największy dystans. Z prawej zaś sama się klei do nowego faceta który niewiele sobie robi z jej obecności. Dla mnie jest fascynujące jak wiele o sobie mówimy nie zdając sobie z tego sprawy.


@MisterTwister: 100% racji, dla
AusserKontrolle - > Te dwa zdjecia są świetnie skomponowane. Zauważcie jej mowe ciala...

źródło: comment_1635722806enC0b7HKPUQC8Jg6V00D7G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: I typ po lewej stoi jak #!$%@?, a ten po prawej kłusuje jak ogier, pośród wysokiej dzikiej trawy. Typ po lewej wygląda jakby się zesrał, abo jakby się kogoś przestraszył. Po prawej szczena kwadratowa, widać mięśnie żuchwy, a po lewej? Morda szczeniaka, z pierwszej klasy liceum.
  • Odpowiedz
teraz przynajmniej ma partnera na swoim poziomie (pod względem wyglądu zewnętrznego)


@konopiapolska: lol. No może zgodnie z zasadą, że obecnie nikt poniżej 8/10 nie zasługuje na p0lkę.

Przecież ona ma zeza, przeciętną, polską, pyzatą buźkę i brak cycków xD. Do tego niski wzrost i zwyczajna figura typu "po prostu nie jestem ulana".

Ten koleś jest parę leveli wyżej i to jest tym bardziej smutne, bo pokazuje patologię obecnego "rynku matrymonialnego" w
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Tak bo wykop jej jakikolwiek fejm nabije przez jeden wpis anona xD A co do pozowania na sciance nikt nikogo nie ustawia, stoisz jak chcesz, obczaj foty wieniawy jak sie kleiła do barona albo innych celebrytów np rozenek i majdan ktorzy pozowali w parach. Na focie widac ewidentnie ze Adam jużnwtedy jej nie pociągał i byla z nim bo była
  • Odpowiedz
Tak bo wykop jej jakikolwiek fejm nabije przez jeden wpis anona xD A co do pozowania na sciance nikt nikogo nie ustawia, stoisz jak chcesz, obczaj foty wieniawy jak sie kleiła do barona albo innych celebrytów np rozenek i majdan ktorzy pozowali w parach. Na focie widac ewidentnie ze Adam jużnwtedy jej nie pociągał i byla z nim bo była


@MisterTwister: no właśnie widzę jak nie nabija xD Ja nawet nie
  • Odpowiedz