Wpis z mikrobloga

Jako, że twórca jednego z największych dzieł tagu dzialonowy dziala na _ryj usuwa konto to dostęp do jego dzieł bez odpowiednich linków wraz z nim znika. Z tego co widziałem w bezpośrednie wpisy wejść już się nie da. By uchronić jego piękną historię Hobbyta prezentuje tutaj wszystkie powstałe części. Ponownie apeluje - jeśli ktoś jest w posiadaniu filmu Ikarus będącego dodatkiem do części drugiej niech się nim podzieli. Jako, że obrazki daje z linku nie wiem jak to do końca działa. Jeśli by przestały działać to posiadam bezpośrednie kopie w jpgach, wystarczy napisać coś się podziała. Bezpośrednio w ten sposób nie daje jako, że ważą ponad limit strony. Zdrowia życzę.
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
MerdarionPL - Jako, że twórca jednego z największych dzieł tagu dzialonowy dziala  na...

źródło: comment_1635697536KVZX0BH8CLenXRfL7Di8mt.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Rudszy_132: no boje się się w #!$%@?, że kiedyś coś #!$%@? i to wszystko zostanie stracone. O ile mam kopie tego co tu dałem to warto byłoby również ochronić inne klasyki jak Matrix albo Wersapol. Ale te są repostowane na tyle często, że myślę, że ktoś posiada kopie fizyczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Merdarion_PL: co do moich memów to posiadam wszystkie oryginalne pliki ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale i tak moje nikogo prawie nie interesują i żaden nie wszedłby w gorące gdybym nie wołał z listy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Merdarion_PL: nie wiem czy można moje memy nazywać sztuką, zaistniałem bo wyczułem moment, gdy na tagu nastała próżnia i dobrze znam mechanikę wykopu, więc potrafię się przebić z plusami. Jedyne co można docenić u mnie to innowacyjność, stworzenie #konkursnanajbardziejgownianymemzjanuszem i bycie na bierząco tzw real time meming. Ale to i tak wynika z powyższego.
  • Odpowiedz