Wpis z mikrobloga

Jako, że twórca jednego z największych dzieł tagu dzialonowy dziala na _ryj usuwa konto to dostęp do jego dzieł bez odpowiednich linków wraz z nim znika. Z tego co widziałem w bezpośrednie wpisy wejść już się nie da. By uchronić jego piękną historię Hobbyta prezentuje tutaj wszystkie powstałe części. Ponownie apeluje - jeśli ktoś jest w posiadaniu filmu Ikarus będącego dodatkiem do części drugiej niech się nim podzieli. Jako, że obrazki daje z linku nie wiem jak to do końca działa. Jeśli by przestały działać to posiadam bezpośrednie kopie w jpgach, wystarczy napisać coś się podziała. Bezpośrednio w ten sposób nie daje jako, że ważą ponad limit strony. Zdrowia życzę.
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
MerdarionPL - Jako, że twórca jednego z największych dzieł tagu dzialonowy dziala  na...

źródło: comment_1635697536KVZX0BH8CLenXRfL7Di8mt.jpg

Pobierz
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Merdarion_PL: nie wiem czy można moje memy nazywać sztuką, zaistniałem bo wyczułem moment, gdy na tagu nastała próżnia i dobrze znam mechanikę wykopu, więc potrafię się przebić z plusami. Jedyne co można docenić u mnie to innowacyjność, stworzenie #konkursnanajbardziejgownianymemzjanuszem i bycie na bierząco tzw real time meming. Ale to i tak wynika z powyższego.