Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: najpierw muszę się doszkolić bo nic nie rozumiem co napisałeś XD

shity z wykopem xd Emocje i szampańska zabawa gwarantowane

Wystarczy robić na odwrót niż eksperci radzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pajonkek chłopie burgerburn polecony na wykopie, jestem jakieś x100, dogebonk też z wykopu x5, gemit z wykopu x3. I to tylko ten miesiąc shitow z wykopem. A można nawet powiedzieć, że 2 tygodnie xD

Oczywiście to nie gwarantuje dalszych wzrostów tokenów tutaj polecanych ( )
  • Odpowiedz
@Pajonkek tak ale jeszcze lepszy wybór masz na pankejku. Ale to sobie na spokojnie poczytaj co i jak.
A czy pociąg odjechał? Ja tam dalej jadę I czekam na stację 'milion pln zrobiony z $200' zobaczymy kiedy dojedziemy i czy w ogóle
  • Odpowiedz
@Pajonkek wpłaty I wypłaty przez p2p i revolut są za darmo. Ale trzeba patrzeć na kurs wymiany euro/usdt czy tam funta albo pln.
Innych opcji nie używam więc się nie wypowiem.
Wypłaty krypto na swój portfel są dość drogie u nich
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: czyli że jeszcze potrzebowałbym konta na revolut, opłaca się to wszystko robić żeby tylko od czasu do czasu coś poklikać w krypto? '
Jeszcze pytanie, raczej powinno się, ale czy trzeba rozliczać wszystkie "zyski" z skarbówką ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pajonkek ja revolut używam jako normalnego konta w banku. W sumie to nie mam nawet normalnego tylko jeszcze kilka innych fintech.
Do krypto się opłaca bo przelewy w euro idą do giełd bardzo szybko a pln niestety mało obsługiwany plus długi idzie.
No rozliczać trzeba, zwłaszcza większy hajs. Nie wiem jak w pl, ja się rozliczam w UK (13k funtów rocznie zysków kapitałowych tax free)
  • Odpowiedz