Wpis z mikrobloga

@Pajonkek: ci ludzie co tak pracują to jednak ciężką prace mają, niby prosta sprawa dwie strony dokumentu wysłać żeby wszystko było czytelne, czy to dowodu osobistego czy prawa jazdy. A to co jeden lepszy, to zdjęcie zasłonie, to pesel zasłonie, no numer seryjny zasłonie. Niby prosta praca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xLast: konto w banku zakładałem osobiście, tutaj wysyłasz swoje dane przez internet.
@IlllI: sam zacząłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krm_: jeśli nie przejdzie to mnie powiadomią, wtedy już wyślę normalnie bez kombinacji.
@krm_: w sumie jak ci ludzie mają wiedzieć czyj to dokument. Jeśli już wymagają czyjejś twarzy na nim to powinni kazać zrobić sobie selfie z dokumentem przy głowie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krm_: ja chce z coinbase wyciągnąć 17dolarow które dostałem parę lat temu za jakieś questy w innej aplikacji. Docelowo mam zamiar założyć "główne" konto w jakimś serwisie z jak największym wyborem krypto
mojeID


@Pajonkek: co to jest?
Mi chodzi o adres na dowodzie fizycznym. Takie stare dowody, prehistoryczne ale jednak plastikowe już, miały z tyłu miejsce zameldowania. Niektóre giełdy akceptują to jako potwierdzenie adresu ale nie wszystkie. część wymaga jakiegoś rachunku za media lub wyciągu z banku.