Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi jak można jarać się Khabibem i Usmanem, ba stawianie tego drugiego jako Goata mnie już mocno bawi. Zapaśnicy z mega świetną genetyką dzięki której mogą zbijać olbrzymie ilości kilogramów do walki i w sumie tyle. Oczywiście że są mistrzami w swojej kategorii wagowej bo wyglądają jak zawodnicy z kategorii wyżej przez ich genetykę. Jasne że zdarzają im się nokauty ale umówmy się, co innego wyłapać KO od typowego strikera gdy jesteś na to przygotowany a co innego wyłapać KO od zawodnika nad którym tylko i wyłącznie skupiasz się żeby nie zostać obalonym. I Khabib miał świadomość że jeśli pójdzie kat wyżej to gówno osiągnie bo straci swój największy atut i wie to Usman który ma świadomość tego że w kategorii wyżej gdy zawalczy z ludźmi swoich rozmiarów nic nie osiągnie xD.

Jak można stawiać ich nad Adesanya który udowodnił że nawet w kategorii wyżej nie zostanie znokautowany ani poddany przez mistrza, nad Cormierem który bez nie mając teoretycznie szans zdobył 2 pasy, nad Cejudo i nad starym McGregorem?

#ufc #mma #ksw
Pobierz
źródło: comment_1635668635PTatlTvH1upLblZ0SepJpx.jpg
  • 5
@comamtuwpisac: jestem wrogiem zarówno oszukiwania na wadze, jak i tej fali sambonurków z Kaukazu i przepisów faworyzujących graplerów, niemniej Usmanowi trzeba oddać szacunek, bo BARDZO poprawił stójkę i jego ostatnie walki były dzięki temu w #!$%@? efektowne. Wracając jednak do pierwszego zdania, to gdyby ważenie odbywało się przed wejściem do klatki, to taki kebab byłby zapamiętany, jako świetny parterowiec, pewnie najlepszy od czasu GSP, ale za #!$%@? nie wykrecilby rekordu 29-0,
@Miroslaw_juz_nie_suchoklates: Kiedyś może zrobią ważenie posczas wchodzenia do klatki, bo za kilka lat zobaczymy żniwa CTE właśnie, bo rozpieprzone organizmy od skrajnego ścinania i mózg łatwiej degraduje. UFC jest za młode i nie wiem czy przed USADĄ tak musieli ścinać( ͡° ͜ʖ ͡°) i mieli środki do tego. A CTE nie pojawia się po roku, pięciu, tylko ponad dziesięciu co najmniej. Oczywiście CTE to jedno, drugie, że