Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@emesc:

czemu osobna suszarka zamiast pralko suszarki?

Lepiej działają, są oszczędniejsze i wyobraź sobie, że przychodzi weekend i masz dwa lub trzy prania do zrobienia. A jeden cykl to co najmniej 4h.
  • Odpowiedz
@rozzen: Dwie wielkie maszyny odbierają sporo uroku, ale jeśli byłeś zdecydowany na suszarkę to innego wyjścia nie było. Można by ewentualnie spróbować je "zabudować - optycznie to zmniejszy pomieszczenie, ale będzie estetyczniej.

Tym co się dziwią że pralka + suszarka - mam pralkosuszarkę od 10 lat i funkcja suszenia była wypróbowana dwa razy: pierwszy i ostatni. Czas trwania programu suszącego to jakiś totalny absurd (rzędu 4-6 godzin) i gigantyczne (jak na
  • Odpowiedz
@rozzen: Dwie wielkie maszyny odbierają sporo uroku, ale jeśli byłeś zdecydowany na suszarkę to innego wyjścia nie było. Można by ewentualnie spróbować je "zabudować - optycznie to zmniejszy pomieszczenie, ale będzie estetyczniej.

Tym co się dziwią że pralka + suszarka - mam pralkosuszarkę od 10 lat i funkcja suszenia była wypróbowana dwa razy: pierwszy i ostatni. Czas trwania programu suszącego to jakiś totalny absurd (rzędu 4-6 godzin) i gigantyczne (jak na
  • Odpowiedz
@emesc: czemu osobna suszarka zamiast pralko suszarki?

Lepiej działają, są oszczędniejsze i wyobraź sobie, że przychodzi weekend i masz dwa lub trzy prania do zrobienia. A jeden cykl to co najmniej 4h.


@van-der-staas: powiem więcej - pralkosuszarka to totalna porażka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@enron no właśnie dlatego odpowiedziałeś dlaczego nie kupiłem pralko-suszarki. Suszarka jako osobne urządzenie to świetny sprzęt. Nie wyobrażam sobie teraz życia bez suszarki. Mam druga łazienkę w której jest tylko prysznic. Tutaj prysznic to tylko taki dodatek w razie w.
  • Odpowiedz
@Dominias: Zmieścisz się w 10k nawet na dwa pomieszczenia małe. Dużo zależy od tego ile masz sprzętu i czy wytrzyma on remont i ile ewentualnie musisz dokupić. Czy nastawiasz się głównie na wygląd i droższe kafelki itd. Czy kupisz jednak mniej widowiskowe, a tańsze. Format płytek definiuje klej jaki musisz użyć. Może zejdziesz do 20x40 płytki i 30x30, wtedy będziesz mógł użyć tańszy klej. Możesz kombinować i kupować rzeczy (materiały itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozzen: Miałem brać tego Electroluxa, ale nie ma filtra na wymienniku i "wizjer" jest plastikowy. Wybrałem co innego.
  • Odpowiedz