Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #remont #budownictwo #chwalesie
Jeszcze nie skończona w całości ale już widać efekt końcowy z tego ujęcia. Koszt remontu około 17,5 tysiąca, wliczając w to pralkę i suszarkę. Nie mam zdjęcia całej łazienki przed remontem, w komentarzu zdjęcie z początku remontu (z toalety i łazienki zostało zrobione jedno pomieszczenie).
rozzen - #remontujzwykopem #remont #budownictwo #chwalesie 
Jeszcze nie skończona w ...

źródło: comment_1635663833x0ZHhib6gjHhEEIk8OVKYF.jpg

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skalar_neonka: bardzo spoko wyszło, widze że łazienka ma podobny metraż do mojej którą będę robił w przyszłym roku- powiedz czarne blaty i płytki mocno się syfią w użytkowaniu? widać na nich jakieś nie wiem zacieki?
  • Odpowiedz
  • 0
@KaWuSia89 pralkę mam LG, suszarkę rozważam Electrolux głównie ze względu na dużo niższą cenę w porównaniu do LG. Kompatybilność sprawdza się pod suszarkę, pod pralkę czy pod jedno i drugie?
  • Odpowiedz
@ulkaaa ja sprawdzałam pod pralkę i suszarkę (pisałam jeszcze do customer service, to sami mi nawet podali, że ten łącznik będzie pasował; podałam tylko model pralki który mam plus suszarkę którą chciałam kupić). Na promce wyrwałam suszarkę 9kg z pompą ciepła i 10 latami gwarancji z LG za prawie 3k zł (w tym 5 lat gwarancji dodatkowej ze sklepu w cenie), także cenowo nie ma tragedii. Wolę dołożyć kilkaset zł i
  • Odpowiedz