Wpis z mikrobloga

  • 0
@rozzen Zastanawia mnie sprawa z suszarką. Na większości moich ubrań jest napisane że nie można suszyć w suszarce. To w sumie po co kupować?
  • Odpowiedz
@rozzen: Fajnie, bardzo podobną chcę zrobić u siebie tylko tu gdzie pralka dodatkowo zrobię prysznic i zamiast drewna pod umywalką kamien. Taka kolorystyka bardzo mi się podoba. Zanim na dobre zaczniesz użytkować zastanow się nad jakimś szklem pod umywalkę. U mnie na starym mieszkaniu postawiona na drewnie okazała się niewypałem. Jaki wymiar masz tej łazieni ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozzen: ładnie, gustownie. Poza sufitem. Co ludzie mają z tymi podwieszanymi sufitami, to ja nawet nie. Ale poza tym super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rozzen: nieekonomiczne i dużo mniej wygodne w porównaniu z osobnymi urządzeniami

sam mam pralko-suszarkę i generalnie jestem z niej zadowolony, ale gdyby miejsce pozwoliło to na pewno byłoby to osobne urządzenie

nie słuchaj ludzi co takie urządzenia widzieli jak ich rodzice zabrali do MM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Każdy narzeka na pralko-suszarke ale co zrobić mając ograniczone miejsce w łazience? Kupiłem pralko-suszarke LG za 2500zł i na co mam się nastawić, dlaczego te rozwiązanie nie zdaje egzaminu? Ktoś miał i może odradzić? Pralka do mieszkania dla dwóch osób napomne.
  • Odpowiedz
@szmichal: ja mam właśnie pralko-suszarkę LG za 2500 i generalnie pierze dobrze i suszy też dobrze.

tylko suszy długo (w zależności od wsadu - sama bielizna ~1.5h, tshirty ~2.5h, bluzy/spodnie/posciel nawet do 4h)

no i jesli masz podobny model do mnie (bęben 9kg) to jeden pełen ładunek prania będzie wymagał podzielenia suszenia na dwie raty żeby efekt był dobry

zużywa też dużo prądu i wody na suszenie

poza tym bardzo fajna
  • Odpowiedz
@xardas_pl: dzięki, takiej opinii szukałem. Przeleciałem setki linków, w każdym "pralko-suszarki bad" ale dlaczego? Kij ich wie. Co mają zrobić ludzie nie mający miejsca na dwa sprzęty nawet stojące na sobie? Zmienić mieszkanie? xD nie każdy chce żyć z rozkładaną suszarką w zimę.

Moja pralko-suszarka ma 8,5kg wsadu prania. Możliwe, że mamy ten sam model. Masz jakieś tipy, triki?
  • Odpowiedz
@szmichal: w zasadzie nie, obsługuje się to jak zwykłą pralkę, do suszenia jest osobny program i tyle (ale można go też włączyć automatycznie po zakończeniu prania, byle pamiętać o wielkości wsadu)

program suszenia ma też opcję limitu czasowego, np jak wiesz że możesz czekać tylko 2h to ustawiasz 2h i ubrania wyjmiesz tak suche jak to możliwe

sprzęt ma też wifi i integracje z ThinQ, jest to kompletnie bezużyteczne :D

jest
  • Odpowiedz