Wpis z mikrobloga

#incel #incele #przegryw #feminizm #blackpill #lewicowyprzegryw

Najnowsze wysrywy Patrycji Wieczorkiewicz i jej koleżanki szarej myszki z kolorowymi włosami która nieciepri inceli jeszcze bardziej od tej pierwszej.

Patrycja wykorzystuje że niektóre anonki są bardzo słabe psychiczne i spragnione zrozumienia jakiejkolwiek kobiety. Przypomina mi to słynną historię grażyny z jakiejś wiochy z chorym mężem, którą nagle przez internet pokochał amerykański oficer wojskowy, tylko musiała mu przelać sporą ilość kasy żeby się z nią spotkał i wszystko będzie dobrze.
Po prostu marzenia, złaknienie czegoś wodzi nas na manowce.
Niestety anonki, Patrycja nie jest waszą koleżanką, dobrą ciocią ani waszą przyjaciółką. W swojej książce planuje zmasakrować wasze poglądy, oraz strywializować wasze cierpienie, przede wszystkim udawając że problem inceli wcale nie jest szeroki, że hipergamii to nie ma, że to nie kobiety was odrzucały, i że one mogą być równie samotne co wy itd

Z terminem "incel" wiąże się już niestety mizoginia, o co osoby z tej społeczności bardzo się postarały, pracując na to intensywnie przez 20 lat.

incelką można być bez względu na płeć

Tym niemniej jedyną osobą, która nie leci tu ad personam i nikogo nie obraża jest Artur.


Tutaj mówi o tym samym Arturze który napisał takie artykuły:

https://blog.krolartur.com/kim-sa-incele-i-dlaczego-moze-to-byc-wielki-problem/
https://blog.krolartur.com/incele-mity-i-propaganda-manosfery-oraz-nieco-o-faktycznym-ruchu-na-rzecz-praw-mezczyzn/
M_xxx - #incel #incele #przegryw #feminizm #blackpill #lewicowyprzegryw 

Najnowsze...

źródło: comment_1635614063fY3DVp5bumXfPALnFrYdCx.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M_xxx Wg niej 2% gwałtów kończy się w Polsce więzieniem, a co trzecia kobieta w Polsce dokonała aborcji. Jest odklejona. Ale dobrze mówisz, ona wykorzystuje to, że przegrywom brakuje kontaktu z kobietami, ona z nimi normalnie pogada, a oni za to wywalą innych przegrywów z serwera, by ją zadowolić.
  • Odpowiedz
Cały cytat to:

incelem/incelką można być bez względu na płeć


I nie zrozumcie mnie źle, ja nie mam nic do tych którzy z nią rozmawiają. Miejcie jednak świadomość że z tego co mówiła. to ma zamiar zaraz pod łzawymi historiami inceli wrzucić błędnie zinterpretowane badania rzekomo udowadniające że jak jest mniejszy pay gap w zarobkach między kobietami i mężczyznami to niby że przegrywom łatwiej jest o s--s. Tak, bo może jacyś incele będą dosyć naiwni żeby walczyć o obniżenie swoich własnych zarobków żeby podwyższyć je kobietom, że włączą się w akcję "nie czekam 107 lat" (to kobiety nie chcą tyle czekać na hajs). Dodatkowo reszta ludzi ma olać problem inceli i skupić się na problemach kobiet wmawiając że to niby pomaga jakkolwiek jakimkolwiek mężczyznom. A jak jej zdania nie podzielacie to jesteście "toksycznymi sekciarzami"

Tego
  • Odpowiedz
@itsover: I tak jak pisałeś. Jeśli to są "elitarne serwery dla przegrywów" to zawsze przegryw powinien mieć tam pierwszeństwo wstępu przed kobietą i feministką. I to nawet taki przegryw który jest mizoginem.
A dopiero potem, ewentualnie taka ona.

I żeby była jasność. Ja tego z dupska sobie nie wymyśliłem. Ona w ostatniej rozmowie opublikowanej na youtubie powiedziała że pod historiami inceli i przegrywów będą badania rozprawiające się z tym całym
  • Odpowiedz
A jak jej zdania nie podzielacie to jesteście "toksycznymi sekciarzami"

@M_xxx: oglądałem dyskusję i Artur coś wspominał o jakiejś fundacji wrażliwych mężczyzn. Jak dla mnie to on tworzy jakąś sektę bluepillu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M_xxx:

Koleś jest dobrze p----------y,widzę że w Polsce pojawił się nowy typ psychologa,psycholog-psychopata XD.
@open-alpha pisał swego czasu o tym że wieku psychologów sami potrzebują pomocy i w tym przypadku ciężko się nie zgodzi bo nawet jeśli ten Pan nie potrzebuje pomocy,to na pewno wolałbym nie bawić się z nim w terapię.
Nie ma żadnych wątpliwości czym będzie ta książka, Wieczorkiewicz i Herzyk pokazywały swoje karty i idzie to w kierunku o którym co bardziej spostrzegawczy tutaj byli w stanie przewidzieć.
Feministki dążą do takiej sytuacji w której
  • Odpowiedz
@JediKnight @M_xxx:
Było trzech. Dosłownie trzech gości którzy dopuścili się aktów przemocy. Nie trzy procent - trzy osoby. Najsłynniejszym jest Elliot co nawet nie był częścią żadnej incelskiej grupy tylko leczył się psychiatrycznie. Ubił też więcej facetów niż bab więc dziwnie okazał tą swoją mizoginię. Zagrożeniem dla kobiet nie są incele. Większość dostaje po łbie od normików z którymi sypia. Pan lajfkołcz zaraz wymyśli ukrytego incela. Wewnętrznego incela
  • Odpowiedz