Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Dino to jest taki #!$%@? sklep że nawet nie wiem. Tam to tylko duży wybór alkoholi jest XD a jeżeli chodzi o wszystko pozostałe to już wole iść do jakiegoś spożywczaka "u Jacka"
  • Odpowiedz
@Mescuda: tak, tylko pamiętaj o stosowaniu sie do instrukcji na butelce- odwrócić do góry nogami na chwile przed nalaniem do szkła, potem otworzyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 498
@DzikiPierun: dino lepsze od biedronki. Nie widziałem jeszcze żeby w dino był syf czy ciasnota, w biedrach takie problemy są powszechne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@o__p: ostatnio spotkałem sklep z automatem do kawy jak na Lotosie czy Orlenie.
Kawa duża 5 zł zamiast 12, a mała 3 a nie 8. Jakość ta sama, maszyny te same.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Dino to jest w tych dużych wioskach. W małych zapomnianych przez wszystkich wsiach kiedyś były mały sklepy i jak chciałem kupić bułki to jechałem 2km rowerem i mogłem kupić bułki. Było tam pieczywo od wielu dostawców, i oni między sobą konkurowali. Obecnie trzy wioski dalej jest dino, więc sklep splajtował i teraz muszę jechać nie dwa kilometry ale dziesięć dzięki czemu wyrobiłem sobie kondycje i tak codziennie śmigam tym
  • Odpowiedz
@Mescuda true, akurat fajnie że jest Dino bo tak zostałoby mi płacić 2x tyle za to samo w jakimś szemranym sklepiku wiejskim z jedną i tą samą starą babą od 40 lat
  • Odpowiedz