Wpis z mikrobloga

@rudelusterko: Mi zawsze pomagał Brodacid na trudno dostepne miejsca jak odpadał to namówiłem zaś, z czasem kurzajka się poddaje i odpada bo miejsce jest już mocno osłabione. Miałem tego kiedyś od #!$%@?, robiłem z chemią, potem z farbami, klejami. Idealne warunki żeby złapać to gówno
  • Odpowiedz
@zjembigos spróbuj płyn ABE, inne o podobnym składzie (np. Acerin) u mnie nie działały, nakładałem na noc warstwę, ważne aby starej nie ściągać i nie rozdrapywać ani czyścić tego, bo się rozsiewa, codziennie powtarzać nakładanie. Jak samo odpadnie sprawdzić czy dalej są czarne czy białe kropki kurzajki, jak są to znów nakładać preparat. Zeszło z 2 tygodnie (ale przez błędy z oddzieraniem tej warstwy i zaglądaniem czy pomaga) i po kłopocie, ładnie
  • Odpowiedz
@zjembigos właśnie na pięcie i chodzić z tym nie dawałem rady, początkowo myślałem, że odcisk ale była to "kurzajka głęboka", płyn abe nie jest typowo na kurzajki ale ma więcej substancji czynnych niż w innych tego typu produktach, chociażby z tych co próbowałem, nie jest drogi więc warto spróbować
  • Odpowiedz