Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zjembigos: czemu akurat klej? Zaklej szarą taśmą klejącą, tzw. duct tape jak na picrel.

Oczywiście możesz iść do dermatologa, który za 100 lub więcej złotych wypali lub wymrozi Ci draństwo. Ale możesz też na początek spróbować tańszej i - o dziwo - skuteczniejszej metody. Jak donosi pismo "Archives of Pediatricks and Adolescent Medicine", zaklejenie brodawki taśmą klejącą, tzw. duct tape, było skuteczne u 81% pacjentów, podczas gdy wymrażanie jedynie u 60%.
szpongiel - @zjembigos: czemu akurat klej? Zaklej szarą taśmą klejącą, tzw. duct tape...

źródło: comment_1635611289cwYHJTzawWvujBMhGd5b6V.jpg

Pobierz
@zjembigos: ja miałem na stopie odciski a mi mówili że kurzajki.. maście, taśmy, wymrażanie wacikiem i soecjalną maszyną, aż w końcu pumeksem zdarłem najgłębiej jak mogłem i posmarowałem żywokostem zalanym spirytusem, odkaziło się a żywokost zadziałał przeciwbólowo i przyspieszył regenerację. Minutę po zabiegu przestałem czuć to miejsce i o tym zapomniałem, po kilku dniach sprawdziłem i nie był już odcisku, a był głęboki do centymetra.
@zjembigos: jeszcze możesz na tą kurzajkę położyć gumową podkładkę tak aby kurzajka siedziała w otworze i zaklej to taśmą jak powyżej ci polecił, taśmą się niby zakleja aby tlen do kurzajki nie dochodził co spowoduje jej obumieranie a podkładka jest po to aby ją ze stopy wycisnąć i to dopiero jest obrzydliwe jak się oderwie skóra od niej i sobie tam będziesz mógł pomiędzy coś wsadzić i pogrzebać, polecam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siekiera_: Dokładnie, wymrażanie gówno daje. Tak samo jakieś obklejanie czy smarowanie. Vericaust to kwas który po prostu to wypala i po tygodniu nie ma nic.