Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sarza01: nie mam pojęcia jak to jest. Myślę że tak jak z #!$%@? na parkingu jak nie ma kamer i nikt cię nie złapie za rękę to #!$%@? ci zrobią. Już moich dwóch znajomych tak zrobili. Na całe szczęście w jednym przypadku śmieć się znalazł.
  • Odpowiedz
@edytaaa_s: Się czepiasz, on po porostu nie miał czasu, bo na strzała prosto z Niemiec na cmentarz przyjechał, a ty jak chcesz przejść to przez liście lub ulice, bo on tylko na chwilę przecież XD
PS mam nadzieję, że ktoś go zgłosił na policję czy tam straż i dostał od nich prezent
  • Odpowiedz
@edytaaa_s: wykop zesral sie w większości o niemieckie rejestrację a nie o sposób parkowania - swoją drogą bardzo zły. Ale polska wstała z kolan i nie mamy kompleksów wobec innych krajów xD xD
  • Odpowiedz
  • 12
@radoslaw_nala nie. Wiem, ze powinnam, ale: 1. Typ przyjechal postawic znicza. Zanim oni tu przyjadą to jego juz nie bedzie. 2. 30 metrów dalej stała drogowka i "pilnowala" ruchu i porządku. Dwoch policjantów i policjantka. Widzieli to, bo stali idealnie na wprost. Myślę, że to wystarczy za cały komentarz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edytaaa_s: już miałem napisać pewnie Wawa, bo w Łodzi takich rzeczy nir widuje a tu proszę xd
Mam wrażenie, że powoli zbliżamy się do krytycznej ilości aut w miastach. Naprawdę jest koszmar... Mówię to jako kierowca i pieszy
  • Odpowiedz