Wpis z mikrobloga

  • 11
@vitermagerin potwierdzam, byłem kilka razy i zależy przy jakiej grupie się idzie. Obok narodowców to jest dramat ciągle przeklinanie i wyzywanie wszystkiego co im sie nie podoba
  • Odpowiedz
Wszyscy z chęcią chodzili by na Marsz Niepodległości gdyby nie zawłaszczyli go sobie kibole, troglodyci i narodowcy.

Wszystkie zaczęło się p-------ć, kiedy właśnie jak piszesz, jakieś nacjoluchy, falangi i inne dewoty zaczęły drzeć ryja, jeszcze sobie potem nawet sprowadzali jakieś neofaszystowskie odpady z zagranicy xD


@vitermagerin: @jaroty: sorry ale o czym wy mówicie? Marsz od pierwszego razu jeszcze w 2007 czy 2009 był stworzony tylko i wyłącznie przez
  • Odpowiedz
  • 10
@jaroty

przecież nawet Komorowski chyba szedł w marszu na początku i to była można powiedzieć uroczystość rangi państwowej Wszystkie zaczęło się p-------ć, kiedy właśnie jak piszesz, jakieś nacjoluchy, falangi i inne dewoty zaczęły drzeć ryja, jeszcze sobie potem nawet sprowadzali jakieś neofaszystowskie odpady z zagranicy xD

Coś ci się pomieszało. Marsz od początku do końca był pomysłem nacjonalistów. Polacy wcześniej nie mieli pomysłu na uczczenia wydarzenia a nacjonaliści to sprytnie zagospodarowali.
  • Odpowiedz
Wszyscy z chęcią chodzili by na Marsz Niepodległości gdyby nie zawłaszczyli go sobie kibole, troglodyci i narodowcy.


@vitermagerin: Wszyscy z chęcią chodzili by na marsz równości gdyby nie zawłaszczyli go sobie ludzie-psy, chłopy z wibratorami przyklejonymi do ciała i faceci w samych gaciach wśród dzieci.
  • Odpowiedz
@vitermagerin: xD Narodowcy pierwszy raz poszli w 2010 wcześniej nikt nie przychodził, wypromowali ten marsz i go organizują. To jakby powiedzieć poszedłbym na tą domówkę byle właściciela mieszkania wyp*erdolić.
  • Odpowiedz
@yaah: byłem, zresztą jakie to ma znaczenie że idą tam w większości "normalni" ludzie jeżeli wydarzenie jest organizowanie przez faszystowskie organizacje? Swoją obecnością tam tylko robią im milczące poparcie. Natomiast to nie te słynne "chłopy z dildosami" organizują parady równości.
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: takie, że nigdzie ich tam nie widać bo to jest garstka osób i nikogo oni nie obchodzą oprócz wyborczej. Jest niesamowita atmosfera za każdym razem, ale tego się nie dowiesz na wykopie bo tęczowi zrobią 2 zdjęcia jak jakiś patus trzyma race i ojezu gejów bijo faszyści.
  • Odpowiedz
@yaah: taaak, tak samo jak prawaków nie obchodziło to że Lempart stała na czele protestów Strajku Kobiet xD niezły fikoł. obecność na MN to wspieranie nazioli i nic tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
prawda którą trudno przełknąć to ta że prawie wszyscy na tym marszu to normalni ludzie


@herakliusz_atencjusz: byłem w 2014 i 2015, większość których widziałem to byli kibole. Rodziny z dziećmi się zdarzały ale to mniejszość. Skończcie powielać tą bajkę.
  • Odpowiedz