Wpis z mikrobloga

@rutkins: moze jestem niedouczony ze nie wiem, ale ilu poslow PiS i PO glosowalo lacznie? Czy aby te 24 osoby z opozycji to nie jest jakas mala czesc w porownaniu do PiSu?
Moze mnie ktos doinformowac/poprawic?
  • Odpowiedz
@rutkins: Te ich fikołki to już przekroczyły granice kabaretu. Za wynik głosowania są odpowiedzialni ci, którzy nie głosowali przeciw. A za burdy na marszu niepodległości będą odpowiedzialni ci, którzy go zabronili i ci, którzy nie uprzątnęli kostki brukowej...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mbasasello: dobry komentarz. Świetnie sobie wytresowali wyborców. Jak wyjdziemy z Unii to też będzie wina opozycji. Posłuchajcie sobie narracje w TVP czy, gdy Suski apelował żeby nas opozycja nie wypraszała z UE.
  • Odpowiedz
@mentari: do mojej matki tak nie napiszę, bo ona w przeciwieństwie do ciebie potrafi czytać xD
Krytyka opozycji nie znaczy że zrównuje ją z pisem, a pluje na nich bo olewają swoją robotę i między innymi mnie.
  • Odpowiedz
@puszkapandory:

I co by mieli zrobić skoro już w ważniejszych głosowaniach PIS pokazał, że ma większość, a nawet gdy czasem zabraknie mu paru głosów w trakcie posiedzeń to robi reasumpcje albo inne cyrki byle przepchnąć swoją wizję.

W ostateczności podatki zawsze wesprze Razem, a zamordyzm Konfa. Takie są proporcje sejmu i tego nie przeskoczysz.

Krytyka opozycji ogólnie słuszna ale za daleko idąca.


NO ale takimi akcjami znowu dają paliwo takim
  • Odpowiedz
@Greg36: Ta xD jakby prohibicja się sprawdziła, większa cena alkoholu to większa szara strefa i zatrucia metanolem.

@Greg36: super, że leży ci na sercu dobro obywateli skłonnych walić nawet dyktę by się schlać, ale statystycznie wyższa cena wódy (która notabene nie drgnęła od 20 lat jak w Rosji) = mniejsze spożycie, które społecznie każdemu normalnemu obywatelowi wyjdzie na dobre (mniej pijanych kierowców, mniejsze kolejki na SORach itd).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Greg36: K---a kolejny wykopek pt równia pochyła. serio po całym cyklu edukacji nie rozróżniasz między wzrostem akcyzy, a całkowitym zakazem?
Do pewnego poziomu TAK, wyższa akcyza globalnie sprawia, że spożycie spada. Statystycznie. I TAK, całkowity zakaz spożycia doprowadza do nawet wzrostu spożycia + ogromnej szarej strefy.
  • Odpowiedz
Myślę, że część tu nie wyłapała przekazu:

Pallade nie próbuje obciążyć opozycji za działania PiS
Pallade pokazuje, że opozycja mogła na luzie przepchnąć swoje poprawki, gdyby chciało im się ruszyć doope i przyjść do pracy!

To nie pierwszy raz, kiedy opozycja umożliwia PiS realizację ich planów, poprzez swoje kompletne lenistwo oraz indolencję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rutkins: myślę, że każdy przyzna rację że mamy rozpite społeczeństwo. Jak dla mnie to mogliby zlikwidować te monopole, bo wielu ludziom zniszczyły życie
  • Odpowiedz