Wpis z mikrobloga

#ups to jednak gówno #kurier.
Czekam na laptopa od #apple.
W super tempie przyleciało z Shanghai do Korei, potem zaraz do Wrocławia. (24h jakoś).
Czy paczka dotarła? Oczywiście nie.
Skan wyjazdu godizne po wylądowaniu samolotu i potem cały dzień cisza.
Brak możliwości skontaktowania się z kurierem, brak jakiejkolwiek informacji.
Worldwide Express Saver ma niby gwarancje dostarczenia. Oni nie dostarczyli i mają to totalnie w dupie "widocznie kurier się nie wyrobił", a znając życie pewnie o niej zapomniał albo coś.

Przebycie pół świata nie było problemem a problemem okazało się ostatnie 10km. Absurd.

#gorzkiezale
  • 46
@heartbrakerr: Problem taki że przesyłka została wydana kurierowi który przez cały dzień nie podjął próby doręczenia. Bez znaczenia czy to MacBook czy suszarka do włosów.
Paczka w imponującym tempie przeleciała pół świata ale jakiś Janusz czy Vasyl nie umiał jej dowieźć do miejsca przeznaczenia.
Do tego podejście UPS do klienta to zgroza.
W DPD/DHL bez problemu dostajesz numer do kuriera i nie ma takich akcji.
@heartbrakerr: Problem taki że przesyłka została wydana kurierowi który przez cały dzień nie podjął próby doręczenia. Bez znaczenia czy to MacBook czy suszarka do włosów.

Paczka w imponującym tempie przeleciała pół świata ale jakiś Janusz czy Vasyl nie umiał jej dowieźć do miejsca przeznaczenia.
Do tego podejście UPS do klienta to zgroza.
W DPD/DHL bez problemu dostajesz numer do kuriera i nie ma takich akcji.

@trustME: https://en.wikipedia.org/wiki/Last_mile_(transportation)
DPD


@trustME: ? To akurat najgorszy kurier w Polsce. Nie zawsze podają numer, zdarzyło mi się, że numer nie działał, mają cię w dupie i zawsze były z nimi problemu. Kiedyś miał ode mnie odebrać paczkę to codziennie przychodził mail że kurier będzie dzisiaj pomiędzy 9-17 (super przedziały #!$%@?) a i tak nie przyjeżdżał. Kiedyś dostałem maila w piątek o 21, że kurier będzie w tym samym dniu pomiędzy 9-17, oczywiście
@trustME: ciesz sie ze nie musiales odprawy celnej robić XD w ups to jest porażka, w DHL zajmuje to 2 dni, ostatnim razem jak musiałem UPS odprawiać to sie #!$%@?łem ze 2 tygodnie po czym skończyło się cesją do innej agencji celnej bo oni są niepoważni xD takze potwierdzam ups to gówno nie kurier