Wpis z mikrobloga

#ups to jednak gówno #kurier.
Czekam na laptopa od #apple.
W super tempie przyleciało z Shanghai do Korei, potem zaraz do Wrocławia. (24h jakoś).
Czy paczka dotarła? Oczywiście nie.
Skan wyjazdu godizne po wylądowaniu samolotu i potem cały dzień cisza.
Brak możliwości skontaktowania się z kurierem, brak jakiejkolwiek informacji.
Worldwide Express Saver ma niby gwarancje dostarczenia. Oni nie dostarczyli i mają to totalnie w dupie "widocznie kurier się nie wyrobił", a znając życie pewnie o niej zapomniał albo coś.

Przebycie pół świata nie było problemem a problemem okazało się ostatnie 10km. Absurd.

#gorzkiezale
  • 46
@trustME: no tam nawet się dodzwonić nie da… dpd czy tam dhl ma przynajmniej czat to jest jak kogoś szybko #!$%@?ć a z ups nic się nie da.

Generalnie apple powinno zacząć współpracę albo z pocztex 48 albo paczkomaty/orlen paczka bo standard reszty usług kurierskich w PL to dno dna i tylko niepotrzebne nerwy.

Ja napewno już więcej nic nie zamówię z Apple Store online właśnie dlatego, że dostawa mnie wkur.
@Singularity00: miałeś jakiś skan wtedy 13 wieczorem albo 14 rano? U mnie ostatnia aktualizacja jest 29.10 rano i od tamtej pory nic, zniknął czas dostawy który miał być w piątek i jest "sprawdź później", na infolonii uważają, że dowiozą dzisiaj do 19, ale w piątek mówili to samo... Tymczasem jest 13.30 a kuriera ani śladu