Wpis z mikrobloga

są tutaj jacyś krytycy filmowi? Wczoraj siedzieliśmy w grupie znajomych i powiedziałem, że w ramach zbliżającego się święta duchów odpalmy straszny film. Zaproponowałem "w lesie dziś nie zaśnie nikt" i wszyscy przytaknęli bo nikt z nas go nie oglądał. Po seansie poczułem taką żenadę, że aż śmiałem się z tego jak bardzo mi wstyd. Na szczęście mam tak #!$%@? znajomych, że oglądnęliśmy od razu 2 część tego hitu i doszliśmy do porozumienia, że przez rok mam zakaz wybierania filmów na jakąkolwiek okazję.


#film #filmy #filmnawieczor #polskiekino
  • 18
@CordellWalker Też wczoraj oglądałem 2, na szczęście byłem po lufie i lufie to w sumie niezła komedia z tego wyszła, śmiechów nie było końca widać, szczególnie przy scenie seksu i nowych zmutowanych cyckach Wieniawy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@CordellWalker: Dobra, ale tak serio. Dlaczego ludzie hejtują ten film? Przecież to bardzo poprawny slasher i wszystko jest z nim w porządku. Czym ten film różni się od najnowszego Halloween? Chyba tylko tym, że Halloween ma 2137 części i wydają to tylko dlatego, że jest kultowe i ludzie i tak obejrzą. Mam wrażenie, że jak ktoś hejtuje "W lesie...", to albo nie rozumie idei slashera, albo hejtuje dla zasady, bo polskie