Wpis z mikrobloga

@Wybuchowy_kubek: Mówisz że nauczyciel mógł się nie #!$%@?ć do tego że nie ma imienia i nazwiska tylko pomyśleć "dobra spoko, wszystko mam"

A jakbyś mu przyniósł pracę np. obsmarowaną gównem, albo podczas wręczania powiedział "trzymaj, dziadzie" to też nie powinien zwrócić uwagi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wybuchowy_kubek: ehh, ja po części rozumiem nauczyciela. Jak ktoś nie zwróci uwagi za młodu, to na starość się nie nauczy, a potem płacz bo się nawet listu motywacyjnego, czy pisma do urzędu nie potrafi napisać.
  • Odpowiedz
Dlatego sobie tego burdelu oszczędziłem i zakończyłem edukację na liceum. Wybrałem zdobywanie doświadczenia w pracy i to była najlepsza decyzja w życiu oprócz odrzucenia zabobonów wciskanych przez pedofilów.
  • Odpowiedz
@Wybuchowy_kubek:

Witam. Przesyłam Panu, wykonane zadania

Łomatko. Kilka wyrazów i trzy błędy. Wskazówki: 1. Przy okazji przyjrzyj się konotacji słowa "Witam", szanowny gospodarzu. 2. Interpunkcja do porawy (1a - przecinek tam być nie powinien, 2b - zdania kończymy kropką).
  • Odpowiedz
To nie jest forum internetowe, a oficjalna korespondencja z Twoim nauczielem.


@wee2: Teraz poziom nauczycieli jest tak śmiesznie niski że już bardziej się liczę z gościem co zamiata ulicę bo robi to o wiele lepiej niż jakiś osrany śmieciowy nauczyciel który siedzi z kawą w ręku i każe przepisywać podręcznik ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wybuchowy_kubek przecież dobrze ci napisał. W internecie czy bibliotece masz książki o worach korespondencji. Są pewne zasady i nie zostały wymyślone żeby ci życie utrudniać , tylko ,żeby życie ulatwiac. Potraktowała typa jak jakiegoś zamiatacza ulic i dostałeś kontrę. Zacznij pisać korespondencję na odpowiednim poziomie , to będziesz traktowany na odpowiednim poziomie
  • Odpowiedz