Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: Przecież tęczowi dążą wszędzie do tego samego, czego przykładem jest jeden z efektów w USA w powyżej podanym linku.

Powiem Ci tak, jakiś czas temu miałem szansę współpracy z jednym z Liceów Ogólnokształcących o profilu artystycznym w Polsce. Posłuchałem trochę historii od zarządu o uczniach i metamorfozie jaką przechodzi szkoła na przełomie dziesięciolecia. Podobno dzieci jakie są tam posyłane, mają coraz bardziej wypaczone osobowości i dwie lewe ręce do wszystkiego.
@AgentGRU:
13 października 2021

Rafał Trzaskowski skierował do sądu wniosek o delegalizację stowarzyszenia Roberta Bąkiewicza [...] Rafał Trzaskowski uważa, że Marsz Niepodległości organizowany przez stowarzyszenie Roberta Bąkiewicza, w przeszłości działacza Obozu Narodowo-Radykalnego, nie powinien się odbyć. Stołeczny ratusz potwierdza, że do sądu trafił wniosek o delegalizację stowarzyszenia.

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,27686918,rafal-trzaskowski-skierowal-do-sadu-wniosek-o-delegalizacje.html

26 października 2021

Prezydent Warszawy nie rezygnuje ze starań, by nie dopuścić do przeprowadzenia Marszu Niepodległości. Coroczne wydarzenie w Święto Niepodległości 11 listopada
Jeszcze masz coś do powiedzenia? Nadal wpatrzony jesteś w swojego idola, czy może dalej będziesz próbować siać dezinformację?


@GienekMiecio: mam do powiedzenia to, że uchylono decyzję o cykliczności wydarzenia. Rozumiesz różnicę między zakazem a uchyleniem cykliczności?
A ty rozumiesz na kogo wniosek to się stało?


@GienekMiecio: A, czyli jak coś jest skierowanie prawnie przeciwko lewakowi - dobrze, tak trzymać, w końcu KONSTYTUCJA lewaku hehe.
Ale jeśli coś uderza w uczucia patriotyczne i po prostu jest wyłączone z cykliczności i nie jest wznoszone na sztandary to już jest złe, be i trzeba iść z płaczem na wykop?
Kto pierwszy ten lepszy ¯\_(ツ)_/¯ Za rok organizatorzy pomyślą i złożą