Wpis z mikrobloga

czesc chcialbym sje pochwalić etapem prac nad wsk, dzis wyglada tak, w komentarzach wstawię jaką ją kupiłem jak ktos nie śledził poprzednich wpisów, silnik wleci w przyszłym miesiącu na nowych czesciach, narazie cala renowacja od zera kosztuje mnie 2500 okolo i juz wszystko mam oplacone czekam na czesci i bede skladac, planuje w styczniu kręcić bączki nią na sniegu, zyczcie mi powodzenia ale jesyem z siebie dumny i chciałem sie pochwalić, malowalem sam, spawalem rame sam szpachlowalem kkmpletowalem części, koło roku juz to trwa(ʘʘ)
#wsk #zabytki #prl #motoryzacja #motocykle #remontujzwykopem #chwalesie #majsterkowanie
Pobierz
źródło: comment_163550586994iEpozDpTSrpBpefaBqMg.jpg
  • 18
90 pojedzie, to zabytek dla przyjemności do jazdy


@antekstr: Nie ma szans na 90km/h tam jest tylko 7,3KM.
Moja porada jako tego co bawi się ze starymi silnikami 2T w tym od wsk 125.
#!$%@? oryginalny zapłon i kupuj najlepszy elektroniczny jaki znajdziesz. Zapłon przystosowany do wsk 125 rzecz jasna. Nawet nie wiesz ile ci to stresu i złości zaoszczędzi. Na zapłonie CDI nie ma czegoś takiego że na jednej świecy
taki motorek, to chyba nie na aktualne drogi? To za szybko nie pojedzie


@furyknajpydyskretnychlod: Zapominasz że po Polskich drogach poruszają się microcary i motorowery oraz chińskie 125.
Dobra wsk powinna na gps pokazać vmax 80-85km/h
A to wystarczy do jazdy po drogach gminnych i powiatowych.
Do miast też by wystarczyło gdyby wsk miała migacze. Bez migaczy to średnia zabawa.
dzieki, rozgladam sie właśnie za cdi


@antekstr: Tłok kupuj jak z największą ilością krzemionki. Mi się udało kupić jeszcze Ak20.
Cylinder TYLKO aluminiowy z tuleją żeliwną.
Osobiście zrobił bym to w ten sposób że kupił cylinder z tuleją żeliwną na I szlif. i tłok na III szlif.
Zadzwonił do jackmotors czy by mi nie przerobili tego cylindra na 11-13KM
jesli się nie zgodzą to do Piotra Chyla z Chylo recing.
Będziesz
@mpetrumnigrum: mam w planach cos takeigo w przyszłości golodupiec jestem celem projektu jest wsk zrobiona doslownie ze smieci co widac na innych zdjęciach, narazie orgjnal docieranie potem zabawie sje w to co piszesz, cenne porady dzieki wielkie na pewno tak zrobię