Wpis z mikrobloga

@Reiden: na pewno nie w X-Kom bo przycinają ze wszystkim, od kart graficznych po konsole. Ja swoją kupiłem w Euro RTV i to jeszcze po cenie rekomendowanej w lutym tego roku. Wart polować właśnie w Media Markt, Euro RTV, Media Expert, pewnie jakieś pozostałe również.
@Reiden: na allegro od Mietków handlarzy powyzej 3k, nie wiem co tam masz w zestawie, jesli sama gra to wg. cennika PS 279zł, ale realnie do dostania za 139zł (bardzo fajna gra zreszta). Wiec liczac cennikowo to sama konsola 2420zł, lub 2560zł jeśli liczyc realnie. Ja bym pewnie brał, ale jestem zajarany po przesiadce z PS4 i ciesze sie jak dziecko kiedy siadam do niej :)
@Reiden polecam skoczyć do jakiegoś marketu osobiście (mediamarkt, mediaexpert) i tam zamówić u pracownika. Właśnie tak przed chwilą w mediamarkt ogarnąłem sobie ps5 z dodatkowym padem + ghost of tsushima za 3049 na raty 0.
@Reiden: Niekoniecznie widać na stronie, ale w systemie jak mi gość pokazywał to mieli kilka zestawów. Jak Ci wygeneruje zlecenie to tylko czekasz aż przyjdzie do sklepu i możesz odebrać.