Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 341
@epll: ale dlaczego od razu myślisz o jakimś ataku wroga? Przecież alarm może poinformować o zagrożeniu skażeniami, zakażeniami, klęskach żywiołowych albo zagrożeniu środowiska. Ma skierować nas do znalezienia jak najszybciej szerszej informacji a potem ewentualnego przygotowania się do niego.
Jak będą wyli sygnałami na prawo i lewo to nawet ludziom się odechce onet sprawdzić czy coś na serio czy znowu puszczone dla beki.
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: przecież już tak będzie. Każdy pomyśli, że to ćwiczenia i tyle, albo, że testują system. Tak samo jak się w biurowcu alarm przeciwpożarowy włącza. Wiara powinna #!$%@?ć czym prędzej, a siedzą i czekają na maila czy to ćwiczenia czy nie.
  • Odpowiedz
Jak będą wyli sygnałami na prawo i lewo to nawet ludziom się odechce onet sprawdzić czy coś na serio czy znowu puszczone dla beki.


@to_jest_chyba_kurcze_zart: mi juz sie nie chce, ciagle tylko cwiczenia (bez wczesniejszych info), lub jakies glupie rzeczy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: atak zbrojny jest pewniejszy od ogromnego pożaru któregoś lasu czy powodzi z wody stuletniej? No nie wiem czy takie "#!$%@? najpewniejsze" i logiczne szczególnie w coraz ciekawszych klimatycznie czasach. Nawet toksyczne skażenie wody w wodociągach w całym mieście brzmi mi prawdopodobniej niż że ruskie mają nagle na nas lecieć xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@to_jest_chyba_kurcze_zart: najważniejsze jest to, że nie ma żadnej #!$%@? informacji o tych syrenach, nie było sms, nie widziałem RCB w tej sprawie.
Niech se będą czasem te "testowe" odpalenia, ale. musi być wiadomo że to test bez znajomości sygnałów (tak, nadają sygnał odwołania, ale nie każdy to wie)
  • Odpowiedz