Wpis z mikrobloga

Pytanie do osob ktorzy klasyfikuja caly MARSZ NIEPODLEGLOSCI jako faszystowski bo kiedys przyjechala tam Forza Nuova a jak wiadomo wykop uwaza ze to Forza Nuova spalila cala Warszawe.

Jak to jest ze nie przeszkadzaja wam neokomunisci i byli pzprowcy na MARSZACH LGBT w sytuacji w której komuniści sa odpowiedzialni za prześladowania homoseksualnych osob na swiecie i akcje "hiacynt" w Polsce? Czemu waszych propagandystow tak to nie boli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#marszniepodleglosci #4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #konfederacja #bekazlgbt
ziemba1 - Pytanie do osob ktorzy klasyfikuja caly MARSZ NIEPODLEGLOSCI jako faszystow...

źródło: comment_16354928957O7zSVvfqx5mXwaXskSXoe.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@amperrowwer: Bo to jest ustawka PISowsko - Platfusowska. Platfusy grają "tych złych" a PISSowy grają "tych dobrych", PIS przejmuje w ten sposób środowisko narodowe (vide Bąkiewicz) a łopozycja cementuje i radykalizuje swój elektorat. Obaj mają profity i to im wychodzi
  • Odpowiedz
@ziemba1 jestem tolerancyjny. Każdy marsz powinien być zabroniony chyba że na jakimś wyznaczonym polu gdzie nie będą utrudniać życia reszcie mieszkańców. To samo tyczy się jakiś #!$%@? pielgrzymek czy maratonów. Rok w rok moje miasto dzieli się na sekcje a i b bez możliwości dostania się na drugą stronę bo #!$%@? komuś się wymyślił że pedalarze będą sobie jechać przez miasto. I #!$%@?. Chcesz się dostać do pracy? No to #!$%@?
  • Odpowiedz
@ziemba1: to niezłe ściągnięcie maski faszysto. Ja będę parafrazował tylko twoje słowa żebyś zobaczył jak bardzo żałosne są twoje poglądy polityczne.

a ci neonazisci z Combat 18 to potomkowkie prawidziwych nazistow co bili i mordowali ludzi w wiezieniach i dlatego sa zli? Czy co złego ci zrobili ci neonazisci? Poza tym ze ich ideologia życia jest inna niz twoja?
  • Odpowiedz
@ziemba1: jakim trzeba być pierwotniakiem, aby widząc kawałek szmaty z jakimkolwiek symbolem nienawiazujacym do żadnego zakazanego ruchu (np. vs faszystowskie hasła "patriotów" z zasłoniętymi twarzami), aby uznać, że jest to taka prowokacja, która usprawiedliwiła zniszczenie mienia? I to jeszcze postronnej osobie?
  • Odpowiedz